چهارشنبه ٠٧ آبان ١٣٩٩ - 
1
 
منو اصلی
عنوان

نوبت دهی تلفنی

77686035

77686025

******سامانه گوياي نوبت دهي تلفني ******* شايان ذکر است جهت رزرو تلفني درمانگاه به صورت گويا باثبت کد ملي و شماره تلفن همراه بيمار، به صورت شبانه روزي امکان پذير مي باشد. *******شماره تماس:  77686035 یا 7768602

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


جلسه مجمع خیرین سلامت بیمارستان طرفه
جلسه مجمع خیرین سلامت بیمارستان طرفه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، ریاست و مدیریت بیمارستان وجمعی از خیرین سلامت، در محل سالن کنفرانس با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.
 ١٣٩٩/٠٥/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اشک بیمارانی کرونایی باعث گسترش بیماری می‌شود/ افراد دارای بیماری‌های مزمن درمان خود را به تعویق نیندازند
رئیس بیمارستان طرفه با بیان اینکه اشک بیمارانی کرونایی باعث گسترش بیماری می‌شود، گفت: مهمترین مشکلی که ویروس کرونا در چشم ایجاد می‌کند به وجود آمدن ورم ملتحمه است.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم تکریم و معارفه سرپرست امور مالی در مرکز طرفه
مراسم تکریم و معارفه سرپرست امور مالی در روز یکشنبه مورخ پانزدهم تیر ماه در واحد امور مالی برگزار گردید، این مراسم با حضور ریاست ،مدیریت ، معاونت مالی دانشگاه انجام شد
 ١٣٩٩/٠٤/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
چه کسانی کاندید استفاده از لنزهای تماسی هستند؟
بهتر است بدانید که استفاده از لنزتماسی در برخی موارد به عهده فرد است و شخص با توجه به سبک زندگی و نیازهای بینایی، شغلی و زیبایی تصمیم به استفاده از لنز تماسی می گیرد و در برخی از موارد استفاده از لنزهای تماسی به صورت یک ضرورت و روش درمانی موثر می باشد که استفاده نکردن از آن باعث محرومیت از کیفیت بینایی مناسب می شود. لنز جایگزین عینک و جراحی عیوب انکساری که در عموم به لیزیک و لازک معروف شده است نمی باشد، اما به هرحال افرادی ممکن است به دلایل زیر از لنز استفاده کنند.
 ١٣٩٩/٠٤/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
گلوکوم (آب سیاه)
گلوکوم یا آب سیاه بیماری است که می تواند سبب آسیب عصب بینایی و در نتیجه کوری شود. این بیماری در آغاز هیچ علامتی ندارد ولی می تواند در طول چند سال سبب کاهش بینایی و نهایتاٌ کوری شود. درمان زودرس می تواند مانع پیشرفت بیماری و کاهش دید بیمار گردد.
 ١٣٩٩/٠٤/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

مرکز پزشکی آموزشی در مانی طرفه
آدرس : تهران - میدان بهارستان ,خیابان ابن سینا, روبروی سازمان تبلیغات اسلامی

تلفن :77626550 الی 9
پست الکترونیک :TorfeHospital@sbmu.ac.i
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.