صفحه اصلي > اخبار 
 


اهدای خون؛ اقدامی برای گسترش همبستگی است
هر سال روز 14 ژوئن، روز جهانی اهداء خون در سراسر دنیا گرامی داشته می شود. این امر فرصتی است برای قدردانی از داوطلبان اهداء خون که بدون هیچ چشم داشتی موجب نجات جان افراد دیگر می شوند. این روز همچنین موقعیتی است برای افزایش آگاهی آحاد جامعه نسبت به نیاز مبرم به اهداء منظم خون هم به لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی جهت اطمینان از ایمنی خون و فرآورده های آن برای بیماران نیازمند.
 ١٣٩٧/٠٣/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نمک ید دار باعث سقط جنین نمی شود/فضای مجازی را مسموم نکنیم
دکتر حسین دلشاد فوق تخصص بیماریهای غدددرون ریز و متابولیسم و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: شایعه ای که درفضای مجازی مبنی بر سقط جنین و کم کاری و پرکاری تیروئید به واسطه مصرف نمک ید دارانتشار یافته، نادرست است و پایه واساس علمی ندارد.
 ١٣٩٧/٠٣/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کشف 23 قلم لوازم آرایشی غیر مجاز از مجتمعی تجاری در تجریش
طی بازرسی ای که 22 خردادماه از یک مجتمع تجاری در میدان تجریش توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شمیرانات، بازرسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و سر کلانتری منطقه تجریش صورت گرفت، 23 قلم لوازم آرایشی غیر مجاز کشف و ضبط شد.
 ١٣٩٧/٠٣/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین مجمع سلامت شهرستان پیشوا برگزار شد
نخستین مجمع سلامت شهرستان پیشوا، با مهندس محمدی حضور فرماندار، آقای ملایری بخشدار، دکتر زینی وند سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا، 20 خردادماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری پیشوا برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٣/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
پذیرش ماهانه 250 بیمار در بخش گوارش بیمارستان طالقانی
بخش گوارش مرکز پزشکی آیت اله طالقانی با مساحت 920 مترمربع و با ظرفیت 46 تخت در راستای خدمت رسانی بهینه به بیماران، با 2 ایستگاه پرستاری مجزا درحال فعالیت است.
 ١٣٩٧/٠٣/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>