صفحه اصلي > اخبار 
 


"سلامت روان در محیط کار"، شعاری برای یک روز جهانی
روز دهم اکتبر مصادف با 18 مهرماه از سوی فدراسیون جهانی سلامت روان WFMH از سال 1992 به عنوان روز جهانی سلامت روان تعیین گردیده است. این فدراسیون برای این روز در هر سال یک، شعار خاص را انتخاب می نماید. شعار سال 2017 در خصوص روز جهانی سلامت روان، "سلامت روان در محیط کار" تعیین گردیده است.
 ١٣٩٦/٠٨/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز جهانی پوکی استخوان/"استخوان های خود را دوست بداریم و از آینده خود محافظت کنیم"
بیماری های عضلانی اسکلتی یکی از عمده ترین مشکلات سلامتی در دنیا هستند. در این گروه از بیماری ها براساس شیوع و بار ناشی از آن، بیماری های پوکی استخوان، کمردرد، استئوآرتروز و بیماری های دیسترفی عضلانی بیشتر مطرح می باشند. اهمیت پوکی استخوان به حدی است که سازمان بهداشت جهانی روز 20 اکتبر (28 مهرماه) را به عنوان روز جهانی پوکی استخوان یا همان استئوپروز نامگذاری کرده است.
 ١٣٩٦/٠٨/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
عوارض سوء مصرف مواد در بارداری و زایمان بررسی شد
سمینار یک روزه سوء مصرف مواد دربارداری و زایمان در راستای کاهش مرگ و میر و موربیدیتی مادران باردار توسط اداره مامایی معاونت درمان و با همکاری استادان مرکز پزشکی لقمان حکیم برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٧/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جدیدترین یافته های علمی در سومین کنگره اینترونشنال درد
با تلاش گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سومین کنگره اینترونشنال درد و روش های پیشرفته کم تهاجمی درمان درد 4 و 5 آبان ماه 96 برگزار می شود.
 ١٣٩٦/٠٧/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
گروه پرستاری و سه کارگاه اختصاصی در هشتمین کنگره بیماری های ریوی
سوپروایزر آموزشی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از برگزاری سه کارگاه اختصاصی برای گروه پرستاری در هشتیمن كنگره بين المللي بيماريهاي ريوي، مراقبتهاي ويژه و سل خبر داد.
 ١٣٩٦/٠٧/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>