صفحه اصلي > اخبار 
 


سمپوزیوم انسولین درمانی برگزار شد
کشف انسولین در قرن گذشته تحول بزرگی در درمان دیابت بود که بیماران محکوم به مرگ را به زندگی امیدوار ساخت. تحولی که نه تنها انقلابی در حوزه سلامت و درمان ایجاد کرد بلکه صنعت داروسازی را نیز تحت تاثیر خود قرار داد. روند رو به افزایش میزان شیوع مبتلایان به دیابت، انسولین را تبدیل به یک داروی استراتژیک در سطح جهانی کرده است. نظر به اهمیت این موضوع، سمپوزیوم انسولین درمانی 19 مردادماه در محل پژوهشکده علوم غدد درون‌ریز ومتابولیسم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی"آشنایی با اصول و مبانی HPLC" برگزار شد
کارگاه یک روزه تئوری و عملی" آشنایی با اصول و مبانی HPLC" با تلاش معاونت پژوهشی پژوهشکده، 19 مردادماه در سالن کنفرانس کاخ مظفری بيمارستان دکتر مسيح دانشوري برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نقش استرس در بروز سرطان/برای پیشگیری از سرطان سبک زندگی خودتان را تغییر دهید
عوامل محیطی از جمله عوامل تاثیرگذار در بروز انواع سرطان ها هستند که به گفته پزشکان و متخصصان در کنار عوامل ژنتیکی و گاه به تنهایی می توانند سبب بروز سرطان های خطرناک و صعب العلاج شوند.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش«مدیریت خطر و تحلیل ریشه ای با رویکرد آینده نگر» در معاونت درمان
با توجه به اهمیت مباحث مدیریت ریسک و نقش آن در برنامه های بهبود کیفیت مراکز، دوره آموزشی«مدیریت خطر و تحلیل ریشه ای با رویکرد آینده نگر» روز شنبه 21 مردادماه در سالن جلسات معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
"کم تحرکی"در گروه سنی 30 تا70 سال بررسی شد/ ورزش و نشاط فراموش نشود
جلسه آموزشی در رابطه با تغذیه و پیشگیری از کم تحرکی در گروه سنی 30 تا70 سال با حضور جمعی از رابطین مرکز خدمات جامع سلامت شهری تراب تابعه مرکز بهداشت شمال تهران، 17 مردادماه در این مرکز برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>