صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


110 پرونده موسسات پزشکی در کمیسیون قانونی ماده 20 مورد بررسی قرار گرفت
كمیسیون قانونی ماده 20 دانشگاه با حضور دکتر رحمانی معاون درمان دانشگاه، روز شنبه دوم اردیبهشت ماه در معاونت درمان دانشگاه تشكیل شد.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش خطرسنجی به مناسبت هفته سلامت در شهرداری منطقه یک برگزار شد
همزمان با فرارسیدن هفته سلامت و با توجه به هماهنگی های انجام شده از سوی واحد آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت و واحد بیماریهای غیرواگیر شبکه بهداشت و درمان شمیرانات وگروه پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر معاونت امور بهداشتی دانشگاه با شهرداری منطقه یک، همایشی با عنوان خطرسنجی بیماریهای قلبی عروقی، مغزی و سرطان ها، سوم اردیبهشت ماه برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پردیس نیایش میزبان یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
مراسم یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و سالگرد تدفین شهدای گمنام پردیس نیایش؛ روز دوشنبه۱۱ اردیبهشت ماه از ساعت 16 در پردیس نیایش دانشگاه برگزار می شود.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست شبکه بهداشت و درمان قرچک، مدیر نمونه شهرستان/ از تلاشهای دکتر لیاقتدار تقدیر شد
در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک در سال 95 که در فرمانداری شهرستان با حضور مدیر کل سیاسی وزارت کشور برگزار شد دکتر لیاقتدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به عنوان مدیرنمونه معرفی شد.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جراحی منحصر بفرد بازسازی صورت با موفقیت در بیمارستان طالقانی انجام شد
عمل فوق تخصصی بازسازی بینی و بخشی از صورت یک بیمار با حضور دکتر پرویز صدیق فوق تخصص جراحی ترمیمی و پلاستیک از دانشگاه لندن، دکتر حسین بهنیا استاد و متخصص جراحی دهان و فک در بیمارستان طالقانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با موفقیت انجام شد.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>