صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


نشست مجمع خیرین حوزه سلامت برگزار شد
جلسه مجمع خیرین حوزه سلامت با حضور نمایندگان مجمع خیرین سلامت شهر تهران، کارشناسان دفتر فنیمدیر دفتر املاک و مستغلات، معاونین اجرائی و معان فنی و مدیر گروه گسترش شبکه های معاونت بهداشتی، کارشناسان مسئول گسترش مرکز بهداشت شمال و شبکه ‌های بهداشت و درمان فیروزکوه و ورامین و کارشناس معاونت امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سوم تیرماه برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٤/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پنجم شهریورماه، دومین «سپاس» از کارکنان دانشگاه/ کارکنان برتر معرفی می شوند
فرآیند انتخاب کارکنان برتر در دومین جشنواره «سپاس» دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز شد و این جشنواره با تقدیر و معرفی کارکنان برتر غیر هیأت علمی، 5 شهریورماه 96 برگزار می شود.
 ١٣٩٦/٠٤/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات کودک 6 ماهه با عمل فوق تخصصی و پیچیده اصلاح کامل تترالوژی فالوت قلب+ گزارش تصویری
متخصصان جراحی قلب مرکز درمانی شهید مدرس موفق شدند با به کارگیری تکنیک های علمی و روش های نوین جراحی، جراحی پیچیده اصلاح کامل تترالوژی فالوت قلب را بر روی یک کودک 6 ماهه با موفقیت به انجام برسانند.
 ١٣٩٦/٠٤/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
شهید آیت الله بهشتی، راست قامت مظلوم تاریخ: «ایران کشور عاشقان است»+ ویدئو
هفتم تیرماه بهانه ای است برای عزت و بالیدن به قهرمانانی که مظلومانه ایستادند و در راه حق و سرافرازی میهن اسلامی عاشقانه، جاودان شدند. حالا دانشگاهیان علوم پزشکی «شهید بهشتی»، سنگرنشینان راه آن سید مظلوم هستند که راه او را فراموش نخواهند کرد.
 ١٣٩٦/٠٤/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عید فطر مبارک!/ گزارش تصویری «عید؛ تولدی دوباره...» را ببینید
قدر فرصت ها را باید دانست؛ لحظات در گذرند و در این گذرگاه، غفلت گناه نابخشودنی است. و حالا دست هایی در کار است تا جان دوباره بیابی و قدر لحظات این گذرگاه را بدانی. در آستانه عید پر برکت فطر و تولد دوباره روح و جان، لحظاتی از تلاش برای تولد دوباره جان ها در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را به تماشا بنشینید.
 ١٣٩٦/٠٤/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>