صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


تلاش ها برای تشدید نظارت های بهداشتی در ماه مبارک رمضان
هر ساله با حلول ماه مبارک رمضان و به منظور کنترل و پیشگیری طغیان بیماری های منتقله از آب و غذا، گروه بهداشت محیط برنامه ریزی خاصی برای تشدید کنترل های بهداشتی و بازرسی از مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی، با تاکید بر رعایت بهداشت در مساجد و اماکن متبرکه و مراکز عرضه کننده زولبیا، بامیه، انواع شیرینی سنتی، آش و حلیم در دستور کار قرار می دهد.
 ١٣٩٦/٠٣/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد/ امدادگران، رزمندگان گمنام در آزادسازی خرمشهر
جنگیدن با دست های خالی به خطوط مقدم محدود نمی شد ، بلکه مراکز امداد و بیمارستان ها را نیز شامل می گشت. و به راستی که جنگ امدادگران و پرستاران و پزشکان برای حیات مجروحان اگر جایگاهی والاتر از جنگ در خطوط مقدم نداشته باشد ، کمتر از آن نیست.
 ١٣٩٦/٠٣/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر ولایتی: ایران سرآمد کشورهای خاورمیانه در زمینه پیوند/ پیوند عضو، قله خدمات پزشکی
همزمان با روز۳۱ اردیبهشت روز ملی اهدای عضو، نشست خبری باحضور دکتر علی اکبر ولایتی رئیس بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، دکتر عزیزاله عباسی رئیس مرکز تحقیقات پیوند و دکتر فرحناز صادق بیگی رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوند در بیمارستان دکترمسیح دانشوری برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٣/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
انسجام در برنامه سلامت شنوایی با همکاری وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی
اولین جلسه آموزشی برنامه سلامت گوش و شنوایی در نظام سلامت در استان تهران به همت معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، 27 اردیبهشت ماه برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٣/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
جدال 1.8میلیارد نفر با فشارخون بالا/از مقدار فشارخون خود مطلع شوید
از سال 2005 میلادی، هر ساله در روز 17 ماه می روز جهانی فشارخون بالا، برنامه ای با هدف افزایش آگاهی عموم مردم درخصوص فشارخون بالا و اقدامات پیشگیرانه و عوارض آن برگزار می شود و فرصتی برای تاكید بر ارتقا و بهبود پیشگیری و كنترل فشارخون بالا را فراهم می كند.
 ١٣٩٦/٠٢/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>