صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


طرح داوطلبانه سفیران سلامت در ایستگاه مترو و پارک ها برگزار می شود
به مناسبت هفته سلامت پویش خطر سنجی سکته های قلبی، مغزی و سرطان با حضور 500 سفیر سلامت از چهار دانشگاه علوم پزشکی مستقر در تهران، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه در 20 ایستگاه پر تردد مترو و پارک های ملت، لاله و گلاب دره برگزار می شود.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گرامیداشت هفته جهانی واکسیناسیون/ «واکسن ها عمل می کنند»
دکتر باطبی رئیس گروه بیماری های واگیر معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: از سال 2010 تاكنون، هفته‌ واكسیناسیون در هفته آخرماه آوریل به منظور گرامیداشت و ترویج ایمن سازی ازطریق فعالیت‌های حمایتی، آموزشی و ارتباطی اجرا می‌شود.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام خطرسنجی سکته های قلبی عروقی در هفته سلامت/شما در کدام گروه قرار دارید؟
به مناسبت هفته سلامت، در غرفه های سلامت برپا شده در حوزه معاونت امور بهداشتی دانشگاه، خطرسنجی سکته های قلبی عروقی جهت افراد گروه هدف برنامه صورت می پذیرد.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه‌های هفته سلامت معاونت امور بهداشتی اعلام شد/ ارتقای سلامت با اصلاح روش های زندگی
هفته اول اردیبهشت ماه در کشور ما به عنوان هفته سلامت تعیین شده است که همه ساله در کلیه مراکز و شبکه های بهداشت تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اقدام به اطلاع رسانی گسترده به مردم در خصوص موضوعات اعلام شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می شود.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
سامانه حمایت از بیماران متابولیک (حامی) با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد
سامانه حامی و همچنین مرکز رشد و نوآوری انستیتو تحقیقات تغذیه ای با حضور وزیر بهداشت، رئیس سازمان غذا و دارو، رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه ای کشور و فعالان بخش صنایع غذایی کشور امروز 2 اردیبهشت ماه در محل این انستیتو افتتاح شد.
 ١٣٩٦/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>