صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


در افتخاری دیگر؛ ژورنال تخصصی مرکز تحقیقات عفونی اطفال درISI و SCOPUS نمایه شد
ژورنال تخصصی و بین المللی مرکز تحقیقات عفونی اطفال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تحت عنوان Archives of Pediatric Infectious Diseases با تلاش اعضای هیات تحریریه و همکاران این مرکز پس از داوري و ارزشيابي هاي علمي موفق به نمايه شدن در ISI و Scopusشده و به زودی مقالات مجله در اين بانک معتبر جهانی قابل جستجو و مشاهده خواهد بود.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فارغ التحصیل مرکز تحقیقات علوم دارویی، عضو هیات علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شد
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از استخدام دکترحسین صفرپور فارغ التحصيل دکتري تخصصي پژوهشي(Ph.D by Research) علوم دارويي از دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي، بعنوان اولین عضو هیات علمی- پژوهشی این دانشگاه خبر داد.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پروتکل بیهوشی پیوند قلب و بیهوشی جراحی قلب به رشته تحریر درآمد
جراحی قلب و مخصوصا پیوند قلب ازجمله اعمال پیچیده ای می باشد که نیاز به دانش و تجربه کافی در این خصوص دارد و درحال حاضر آموزش بیهوشی در این رشته به صورت فوق تخصصی در کشور تدریس می گردد.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجلهJournal of Cellular & Molecular Anesthesia به شماره هفتم رسید
به همت محققان و اعضای تحریریه، شماره هفتم مجلهJournal of Cellular & Molecular Anesthesia مر بوط به گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منتشر شد.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتخار پژوهشکده غدد در شاخص H-Index/توصیه دانشمند برتر جهان برای ارتقاء مقالات علمی
با اعلام پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم، 25 درصد از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که دارای H-Index معادل 20 و بالاتر هستند، در زمره هیات علمی این پژوهشکده می‌باشند.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>