صفحه اصلي > اخبار > وبلاگ علمی 
 


دلستر یا نوشابه کدامیک ضرر کمتری دارد؟
دکتر آزیتا حکمت دوست‌ متخصص تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به فواید و مضرات دلستر ‌گفت:‌ گاز دلستر باعث مشکلات گوارشی، التهاب و رفلاکس معده می شود، ‌شیرینی آن چاق کننده و یکی از عاملان پوسیدگی دندان است.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خصوصیات یک عینک آفتابی خوب چیست؟
با فرارسيدن فصل تابستان بحث استفاده از عينک هاي آفتابي جهت جلوگيري از مضرات نور خورشيد، داغ و داغ‌تر مي‌شود. لذا بر آن شديم خصوصيات يک عينک آفتابي خوب را برايتان بازگو کنيم.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نتیجه ای عجیب در یک تحقیق علمی/ شیر مادر و خواص باور نکردنی!
در بررسی مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نتیجه اعجاب آوری به دست آمد، مبنی بر اینکه مادرانی که 18 تا 24 ماه شیردهی برای هر بچه خود داشته باشند، موفقیت بسیاری در پیشگیری از سرطان پستان خواهند داشت و این شاخص تحقیقاتی بسیار ارزشمند است.
 ١٣٩٦/٠٥/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
سبزیجات را با روش استاندارد بشویید!
رئیس گروه بهداشت محیط معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، شستن سبزیجات برابر اصول و استانداردها را روشیم ناسب برای پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری های عفونی و انگلی دانست.
 ١٣٩٦/٠٥/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کدام گوش دردها خطرناک هستند؟!
دکتر علی اصغر پیوندی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با بیان اینکه گوش درد، یکی از شایع ترین بیماری هاست، افزود: افرادی که صرفاً به علت گوش درد به مراکز درمانی مراجعه می کنند و از درد، شکایت دارند متعدد هستند و گوش درد ها اگر علت عفونی و التهابی داشته باشند، باید به طور جدی پیگیری و درمان شوند.
 ١٣٩٦/٠٥/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>