صفحه اصلي > اخبار > وبلاگ علمی 
 


وبا مهمان ناخوانده فصل تابستان
دکتر شبنم طهرانی عضو هیأت علمی گروه بیماریهای عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، وبا را یکی از بیماریهای شایع در فصل تابستان عنوان کرد.
 ١٣٩٧/٠٤/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
استقبال جوانان از باشگاه های بدنسازی/ مصرف مکمل های بدنسازی قبل از بلوغ باعث کوتاهی قد می شود
بازرس واحد نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مصرف مکمل های بدنسازی قبل از بلوغ را باعث توقف رشد قدی، تیرگی پوست و رشد غیر طبیعی مو در بدن عنوان کرد.
 ١٣٩٧/٠٤/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
حدود 80 درصد از مرگ های ناشی از اسهال در 2 سال اول زندگی اتفاق می افتد
دکتر مسعود مردانی استاد گروه عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هشدار داد: حدود 80 درصد از مرگ های ناشی از اسهال در 2 سال اول زندگی اتفاق می افتد.
 ١٣٩٧/٠٤/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بهترین ورزش ها برای بیمارانی که سکته کرده اند
خدا کند صدای قلبمان هیچ وقت قطع نشود؛ صدایی که اگر یک دقیقه آن را نشویم، کارمان تمام است! این صدا، صدای قلبی است که هر روز و هر لحظه در تلاش است تا من و شما سالم و سرحال زندگی کنیم؛ قلبی که همه عمر و در هر شرایطی با ما کنار می آید، اما من و شما چطور با آن رفتار می کنیم؟ قرار نیست همیشه صبر کنیم تا مریضی سراغمان بیاید و بعد به فکر درمان بیفتیم. بد نیست گاهی هم قبل از این که سر و کله بیماری ها پیدا شود، به فکر باشیم و یک بار هم ما آنها را غافلگیر کنیم.
 ١٣٩٧/٠٤/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
پنج درس تغذیه ای که می توان از ماه مبارک رمضان گرفت و در طول سال استفاده کرد
دکتر منصور رضایی دكتراي تخصصي علوم تغذيه و رژيم درماني بیمارستان دکتر مسیح دانشوری و عضو هیات علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي در خصوص درس های تغذیه ای که از ماه مبارک رمضان می توان گرفت گفت: 5 درس مهم از ماه مبارک رمضان می توانیم بگیرم و در طول سال از آن استفاده کنیم.
 ١٣٩٧/٠٣/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>