صفحه اصلي > اخبار > اخبار متحرک 
 


«پرستاری»؛ مسیر کوتاه بندگی
در فراز و نشیب های زندگی، هر آن که از مشغله های روزمره غافل می شوی با خودت حساب و کتاب می کنی؛ که چقدر نزدیک تر شدی به آنچه دلت می خواهد و دلت آرام می گیرد؛ خوشا به حال آنانکه به واسطه شغلشان آرام تر می شوند و در مسیر بندگی میانبر می زنند. گوشه ای از خدمات پرستاران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را در این گزارش تصویری ببینید.
 ١٣٩٦/١١/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارتقای رتبه پنج تن از اعضای هیات علمی درجدیدترین نشست هیات ممیزه دانشگاه
دردویست و هفتاد و دومین نشست هیات ممیزه دانشگاه که باحضور اعضای جدید روز سه شنبه 26 دی ماه برگزار شد؛ با ارتقای مرتبه علمی پنج تن از اعضای هیات علمی دانشگاه موافقت شد.
 ١٣٩٦/١١/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در آئین بزرگداشت روز پرستار از پرستاران نمونه دانشگاه تجلیل می شود
همزمان با فرخنده میلاد بزرگ پرستار کربلا حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار طی مراسمی با حضور دکتر آقاجانی رییس دانشگاه از 121 پرستار نمونه دانشگاه تقدیر خواهد شد.
 ١٣٩٦/١١/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهمنامه همکاری با دپارتمان ارتوپدی سانچتی هندوستان امضا شد
دکتر فیضی سرپرست معاونت بين الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوشنبه 25 دی ماه با دکتر " ابیجت واحه گانکار" رئیس دپارتمان جراحی دست انیستیتو ارتوپدی سانچتی که یکی از مهمترین مراکز ارتوپدی در هندوستان می باشد، دیدار و گفتگو کرد.
 ١٣٩٦/١٠/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
شبکه بهداشت شمیرانات در دی ماه چگونه گذشت؟
در ماه گذشته رویدادهای مهمی در حوزه بهداشت شمیرانات با تلاش همکاران این شبکه به ثمر نشست. در زیر تنها گوشه ای از این رویدادها را مرور می کنیم.
 ١٣٩٦/١٠/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>