چاپ        ارسال به دوست

گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می کند

دومین کنگره بین المللی استراتژیهای پیشگیری برای عفونتهای مرتبط با مراقبت از بیمار

گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی مشهد مفتخر است که دومین کنگره بین المللی استراتژیهای پیشگیری برای عفونتهای مرتبط با مراقبت از بیمار را در سال 1397 در شهر مقدس مشهد برگزار نمايد. اين کنگره با همت اساتید بزرگوار گروه اطفال، عفونی، جراحی ، ،میکروبشناسی و .... برگزار مي گردد و هدف از اجراي اين کنگره آشنايي با جديدترين دستاوردهاي دانشمندان اين مرز و بوم در راه پيشرفت دانش پزشکي کشور عزيزمان ايران مي باشد. بديهي است که حضور استادان، پژوهشگران و دانشجويان در اين کنگره مايه مباهات و سرفرازي برگزار کنندگان خواهد بود.

محورهای کنگره: کنترل عفونت در بیمارستان و جامعه،بهداشت دست ،واکسیناسیون و پیشگیری از بیماری ها ،استفاده از آنتی بیوتیک ها دردرمان و پیشگیری از عفونت ها ،مصرف منطقی آنتی بیوتیک ها ،عفونت های مربوط به مراقبت از بیمار(عفونت های بیمارستانی)،عفونت های زخم جراحی،پنومونی همراه با ونتیلاتور،عفونت های سیستم ادراری،عفونت های خونی،عفونت های مرتبط با وسائل پزشکی،عفونت در بیماران دارای نقص سیستم ایمنی،عفونت در بیماران نوتروپنیک،عفونت در بیماران دارای پیوند اعضا،روش های تشخیصی بیماری های عفونی،اپیدمیولوژی و پزشکی مبتنی بر شواهد،عفونت های سیستم گوارشی،عفونت های استخوان، مفصل و بافت نرم،عفونت های سیستم اعصاب مرکزی،عفونت های سیستم تنفسی،عفونت های نوزادی و مادرزادی،عفونت های منتقله از راه جنسی نوپدید و بازپدید،عفونت های تروپیکال و بیماری های عفونی فراموش شده،عفونتهای سیستم قلبی و عروقی،باکتری شناسی بالینی،ویروس شناسی بالینی،قارچ شناسی بالینی،انگل شناسی بالینی،ایمنی شناسی بیماری های عفونی،عفونت های استافیلوکوکی، اپیدمیولوژی و کنترلMRSA،آنتروکوک مقاوم به وانکومایسین،پاتوژن های مولتی رزیستانت و ESBL،کلستریدیوم دیفیسیل،مقاومت به آنتی بیوتیک ها،پربیوتیک ها و پروبیوتیک ها،کنترل عفونت در سالمندان،تغذیه در پیشگیری از عفونت های بیمارستانی.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات : 15 بهمن 1396

محل و تاریخ برگزاری: مشهد – هتل پردیسان ( 30 – 28 فروردین 1397)

آدرس دبیرخانه: مشهد – میدان شریعتی – بیمارستان امام رضا – مرکز تحقیقات کنترل عفونت و بهداشت دست – تلفاکس: 38547243 – 051

جهت کسب اطلاعات بیشتر:   

 


١٠:١٩ - دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥١٢١٩    /    تعداد نمایش : ١٠٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
Copyright © 2013 CTERC.SBMU.AC.IR Allright Reserved
Powered By NRITLD IT Department