چاپ        ارسال به دوست

درآخرين پنجشنبه سال و به رسم ديرين هر سال

"دیدار با ققنوس‌های جاودانه"

دگرباره آخرين پنجشنبه سال و به رسم ديرين، ديدارى دوباره با آنان‌كه نام و يادشان درآميخته با ايثار و انسانيت است.
حضور بر سر مزار آنان كه روزى با بخشش وجود خود، طراوت را ميهمان دل‌هاى رنجورى كردند كه چشم انتظار بودند؛ آنان‌كه آرام و سبك‌بار پركشيدند و خزان را پيوندی عاشقانه دادند با بهار...
به گزارش روابط عمومی، واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به پاس قدردانى از خانواده‌هاى عزيز اهداكنندگان و به ياد آنان كه رفتند، در تاریخ  بیست و چهارم اسفندماه ، در بهشت زهرا مراسم یادبود برگزار کرد.
این مراسم که در فرهنگسرای رضوان بهشت زهرا برپا شد، دکتر مظاهری، پزشک متخصص اهدای عضو واحد فراهم آوری پیوند بیمارستان دکتر مسیح دانشوری سخنرانی کرد و سپس احسان علی‌بیگی قائم مقام شورای فرهنگی  این واحد، مباحث فرهنگی و بازخورد فعالیت‌های خانواده‌های اهدا کننده را شرح داد.
در ادامه تعدادی از خانواده‌های اهدا کننده عضو به بیان دلایل موافقت و حس و حال خود از انجام این فعالیت خداپسند و نوع دوستانه پرداختند.
شایان ذکر است همزمان با فعالیت در سالن فرهنگسرا، سفیران زندگی در غرفه اهدای عضو ، خدمات فرهنگی ازجمله ثبت‌نام و صدور کارت اهدای عضو، توزیع بروشور و بیان توضیحاتی مختصر و مفید، به مراجعه کنندگان ارائه دادند.
پس از اتمام مراسم با دعوت آقای علی‌بیگی، از خانواده هایی که تمایل داشتند در امور فرهنگی شرکت کنند، قسمت‌هایی از مستند علت وقوع تا پروسه اهدا و حس و حال خانواده‌ها در برخورد با این مسئله، در فرهنگسرا و قطعه نام‌آوران تهیه گردید


١٠:٠٧ - شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٦٩٨    /    تعداد نمایش : ١١٠٠خروج
صفحات اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

بازدید از این صفحه : 811175 بار
بازديدکنندگان امروز : 6721 نفر
 
کل بازديدکنندگان : 24053622 نفر
 
بازديدکنندگان آنلاين : 12 نفر