صفحه اصلي > اخبار 
 


آغاز بکارفاز دوم احداث پروژه بخش های ویژه و دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه

آغاز بکارفاز دوم احداث پروژه بخش های ویژه و دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه

در مراسمی که صبح روز پنجشنبه 22 تیرماه  با حضوردکتر رحمانی معاون درمان دانشگاه، فرماندار، امام جمعه، شهردار، اعضا و نمایندگان مجمع خیرین سلامت استان تهران و شهرستان فیروزکوه و اعضای شورای شهردر بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد، فاز دوم احداث پروژه بخش های ویژه و دیالیز بیمارستان آغاز به کار کرد.
فاز دوم پروژه که تکمیل بخش های ICU وCCU و دیالیز محسوب می شود، اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال دارد که 5 میلیارد ریال آن توسط خیرین تامین شده و مابقی از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تامین می شود.
شایان ذکر است فاز اول این پروژه مربوط به ساخت اسکلت و سقف بخش های ویژه و دیالیز بوده که با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه در شهریورماه سال 1395 آغاز و خردادماه سال 1396به پایان رسیده است. 
همچنین این پروژه بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در دهه مبارک فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و با بهره برداری از این پروژه ظرفیت تخت های بیمارستانی از 28 تخت به 40 تخت افزایش پیدا خواهد کرد.
گفتنی است درادامه مراسم مذکور، معاون درمان دانشگاه ازبخش های مختلف بیمارستانی بازدید کرد و از نزدیک درجریان مسایل و مشکلات بیمارستان قرار گرفته و با همکاران گفتگو کرد.