صفحه اصلي > اخبار 
 


مهر تأیید هیأت مدیره نظام پزشکی تهران بر عملکرد چهارساله/ رئیس دانشگاه در ریاست نظام پزشکی تهران بزرگ ابقا شد

مهر تأیید هیأت مدیره نظام پزشکی تهران بر عملکرد چهارساله/ رئیس دانشگاه در ریاست نظام پزشکی تهران بزرگ ابقا شد

اعضای هیأت مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ در جلسه امروز چهارشنبه 18 مرداد ماه، با رأی اکثریت، دکتر علی اصغر پیوندی رئیس دوره قبل این سازمان را در جایگاه خود ابقا کرد.
پس از برگزاری گسترده هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در سراسر کشور و همچنین تهران بزرگ، اعضای منتخب هیأت مدیره نظام پزشکی در شهرستانه ای مختلف معرفی شدند.
نخستین جلسه هیأت مدیره هفتمین دوره نظام پزشکی، صبح امروز همزمان با شهرستان های کشور در تهران تشکیل شد و طی آن انتخاب رئیس سازمان برای دوره چهارساله جدید در دستور کار قرار گرفت.
در این جلسه، 17 عضو اصلی هیأت مدیره با اکثریت آرا دکتر علی اصغر پیوندی را به عنوان رئیس سازمان برای دوره چهارساله جدید انتخاب کردند.
دکتر علی اصغر پیوندی رئیس و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در دوره چهار ساله گذشته توانست با برقراری ارتباط موثر با پزشکان و نیز استقلال سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ، اقدامات نوینی را در این سازمان آغاز کند.
مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی این موفقیت بزرگ را به ایشان تبریک می گوید و امیدوار است با تداوم همکاری ها و ارتباطات موثر میان سازمان ها و نهادهای ذیربط در حوزه سلامت بخصوص در پایتخت ایران اسلامی، کیفیت و کمیت ارایه خدمات به مردم و بیماران بیش از پیش افزایش یابد.