صفحه اصلي > اخبار 
 


افتخار در المپیاد سیزدهم/دختران ورزشکار دانشگاه، 3 کاپ تیمی و 9 مدال انفرادی کسب کردند

افتخار در المپیاد سیزدهم/دختران ورزشکار دانشگاه، 3 کاپ تیمی و 9 مدال انفرادی کسب کردند

کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه با کسب 9 مدال و 3 کاپ تیمی، رقابت های سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران دانشگاه های علوم پزشکی کشور را با دست پر به پایان رساند.
 این کاروان در 9رشته ورزشی شنا، بدمینتون، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، تیراندازی، دوومیدانی، شطرنج و کاراته از نهم تا هفدهم شهریورماه در شهرکرد با سایر حریفان به رقابت پرداختند. تیم 93 نفره ورزشکاران دختر دانشگاه با حضور 10 مربی، 9 سرپرست و 8 همراه در این رقابت ها حضور پیدا کردند.
این دانشجویان که از مهر ماه سال گذشته خود را جهت حضور در این دوره از رقابت ها آماده کرده بودند در پایان با کسب 3 کاپ تیمی و 9 مدال انفرادی به دانشگاه بازگشتند. 
نتایج حاصل از این رقابت ها شامل کاپ سوم تیمی بدمینتون؛ دو مدال برنز کاراته در کاتا و کمیته؛ کاپ سوم تیمی والیبال؛ کاپ سوم تیمی تنیس روی میز؛ یک مدال برنز و 11 امتیاز تیمی در دو و میدانی؛ مقام دوم تیر اندازی با تفنگ؛ مقام سوم تیراندازی با تپانچه؛ مدال نقره و کسب 21 امتیاز تیمی در رشته شنا و کسب 2 امتیاز در بسکتبال می باشد.
روابط عمومی دانشگاه نیز ضمن تبریک به تیم اعزامی دختران و سایر مربیان و دست اندرکاران، برای کسب افتخارات متعدد در سیزدهمین المپیاد ورزشی، آرزوی سربلندی و سلامتی آنان را در سایر عرصه های زندگی دارد.