صفحه اصلي > اخبار 
 


گزارش عملکرد دانشگاه در دولت یازدهم منتشر شد+فایل pdf

گزارش عملکرد دانشگاه در دولت یازدهم منتشر شد+فایل pdf

پس از گذشت بیش از سه سال از اجرای طرح  بزرگ تحول نظام سلامت و پایان کار دولت یازدهم، با تلاش چند ماهه مدیریت روابط عمومی دانشگاه و سایر حوزه ها، عملکرد اقدامات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش های مختلف از ابتدای سال 1392 تا انتهای 1395 منتشر شد.

تبیین جایگاه، ترسیم نقشه راه و نگاهی درست و دقیق بر آنچه گذشته است از لازمه های یک مدیریت منسجم و کارآمد است تا با درک نقاط ضعف و قوت سیستم نسبت به حفظ و تقویت برجستگی ها و رفع نیازها اقدام نماید. از این رو تدوین و ارائه عملکرد دانشگاه به عنوان متولی سلامت بیش از 5 میلیون نفر شهروندان تهرانی و نیز مسئول آموزش بدنه بزرگ نیروی متخصص حوزه سلامت کشور ضروری نمود.

گزارش حاضر، حاصل عملکرد بخش های مختلف دانشگاه در دولت یازدهم از ابتدای سال 92 تا انتهای سال 95 می باشد که با اجرای طرح تحول نظام سلامت به عنوان بزرگترین طرح اجتماعی دولت همراه شد.

کسب افتخار برترین دانشگاه علوم پزشکی کشور در حیطه آموزش، توسعه زیرساخت های درمانی در قلب پایتخت و شهرستان های تابعه استان تهران، توسعه روابط علمی و پزشکی بین المللی، حضور پر رنگ در رتبه بندی های و اعتبار بخشی های بین المللی و خدمات متعدد دیگر، در بستر سال ها تلاش، برنامه ریزی و عبور از فراز و نشیب های گاه بیش و گاه کم میسر شده است و مرور آنچه در سال های اخیر برای دستیابی به این اهداف روی داده است، قابل توجه و تأمل است.

در این مجموعه تلاش شده است علاوه بر معرفی اقدامات اساسی، با تبیین شاخص های کیفی و گزارش های کمی، نتیجه سال ها تلاش فعالان حوزه سلامت در دانشگاه ارائه شود.

برای دریافت فایل pdfگزارش عملکرد دانشگاه در دولت یازدهم به تفکیک حوزه های مختلف روی لینک های زیر کلیک کنید: