صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت دانشگاه از بیماران بستری در حادثه آتش سوزی بیمارستان سیدالشهدا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اعلام ارائه خدمات کامل درمانی به بیماران سانحه آتش سوزی بیمارستان سیدالشهداء، وضعیت خدمت رسانی به آنها را رضایت بخش توصیف کرد.
دکتر میرهاشمی با حضور در بیمارستان لقمان حکیم و بررسی وضعیت خدمت رسانی گفت: متاسفانه در این حادثه که ظهر پنجشنبه در بیمارستان خیریه سید الشهداء تهران روی داد، بلافاصله جلسه مدیریت بحران با حضور هیات مدیره بیمارستان، نماینده مدیریت بحران دانشگاه و اورژانس تهران در محل بیمارستان تشکیل شد و بیماران بستری با هماهنگی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه توسط اورژانس تهران به بیمارستان های سطح شهر تهران منتقل شدند.
معاون درمان دانشگاه افزود: با اعلام این خبر در ساعت 12 و 47 دقیقه  به مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه با اعزام تعداد 14 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 3 دستگاه موتورلانس توسط اورژانس تهران، 20 نفر از بیماران توسط ستاد در بین مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منتقل شدند.
وی با اشاره به ارائه خدمات تخصصی درمانی برای بیماران این حادثه اظهار داشت: 28 نفر بیمار بستری به همراه یک نفر آتش نشان حادثه به بیمارستان های شهر تهران منتقل شدند، که از این تعداد 6 نفر به بیمارستان امام حسین (ع)، 6 نفر بیمارستان لقمان، 7 نفر بیمارستان سینا، 3 نفر بیمارستان نفت، 2 نفر بانک ملی، 1 نفر بیمارستان پارس و 3 نفر به بیمارستان مهدیه منتقل شدند. و هم اکنون نیز در حال دریافت خدمات درمانی هستند.
دکتر میر هاشمی در خاتمه وضعیت عمومی بیماران منتقل شده به بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را مساعد توصیف کرد. 
گفتنی است دکتر هاشمی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه و دکتر مهرنژاد پزشک مقیم ستاد حوادث دانشگاه نیز با حضور در بیمارستان های سید الشهداء، امام حسین (ع) و بانک ملی وضعیت خدمت رسانی به بیماران را از نزدیک مورد ارزیابی قرار دادند. 
 


١٠:٣٢ - شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٠١٧    /    تعداد نمایش : ٨٠٥