صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس دانشگاه از روند درمان مصدومین زلزله/ خدمات تخصصی درمانی ادامه دارد

دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه شامگاه سه شنبه 23 آبان ماه با حضور در بیمارستان امام حسین(ع) از مصدومین زلزله بستری در این بیمارستان عیادت و دلجویی کرد. 
در این بازدید که دو ساعت به طول انجامید، دکتر آقاجانی با حضور درتمامی بخش هایی که این مصدومین تحت مراقبت قرار داشتند، از نزدیک روند درمان مصدومین را بررسی و با اهدای گل این عزیزان را مورد دلجویی قرار داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این دیدار، ضمن دستور تسریع در پیگیری امور درمانی مصدومین بر حضور کادر درمان دانشگاه در کنار همه مصدومین تا بازیابی کامل سلامتی آنها تأکید کرد.
در طی این بازدید که تیم مدیریتی و درمانی بیمارستان نیز حضور داشتند، دکتر منافی معاون درمان بیمارستان روند درمان بیماران و اقداماتی که تاکنون صورت گرفته را به اطلاع دکتر آقاجانی رساند و دکتر شجاعی مدیر بیمارستان نیز اهم اقدامات انجام شده در طی این مدت را شرح داد.
گفتنی است به دنبال وقوع حادثه زلزله غرب کشور تعداد 24 مصدوم به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شدند که تاکنون 2 مصدوم مرخص شده اند، 11 مصدوم مورد عمل جراحی قرار گرفته و سایر مصدومین نیز تحت مراقبت قرار دارند که خوشبختانه حال هیچکدام از مصدومین وخیم نمی باشد.
در پایان این دیدار ریاست دانشگاه ضمن دستور پیگیری خدمات درمانی از زحمات و تلاش های تیم مدیریتی ودرمانی درطی این مدت تشکر و قدردانی کرد.
 


١٠:٢٨ - چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤٢٨٩    /    تعداد نمایش : ١٣٥٠