صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان جشنواره «واژه» اعلام شد/ نشریات برتر دانشجویی معرفی می شوند

دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی درنظر دارد اولین دوره از جشنواره داخلی نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را باعنوان "واژه" برگزار نماید.

این جشنواره به منظور حمایت از نشریات دانشگاهی و نیز تقویت فضای نقد و گفت وگوی سازنده و ترغیب نشریات دانشگاهی برای فعالیت بیشتر،برگزار می شود و در این رقابت تنها نشریاتی می توانند شرکت کنند که از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه مجوز داشته و در بازه زمانی فروردین 1395 لغایت بهمن 1396 منتشر شده باشند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری، این جشنواره شامل دو بخش آثار برگزیده و نشریات برتر می باشد که آثار برگزیده در  زمینه های تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش، سرمقاله، یادداشت، مقاله های سیاسی، فرهنگی و...، طرح، کاریکاتور، طنزنویسی، عکس، گرافیک و صفحه آرایی مورد ارزیابی قرار گرفته و از برگزیدگان اول تا سوم در هر زمینه تقدیر به عمل خواهد آمد.

همچنین نشریات دانشجویی انتشاریافته در بازه زمانی تعیین شده در موضوعات نشریه صنفی، سیاسی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، مذهبی، ادبی، طنز و کاریکاتور، علمی و نشریه ورزشی به تفکیک مورد ارزیابی قرار گرفته و نشریات برگزیده اول تا سوم در هر زمینه نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

گفتنی است مهلت ارسال آثار تا30 بهمن ماه سال جاری می باشد و تمامی اصحاب نشریات می توانند در مدت زمان مذکور ضمن تکمیل فرم، آثار خود را به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی واقع در ساختمان شماره2 ، طبقه 3 ارسال و یا تصویر اثر خود را به همراه اطلاعات به شماره 09228046802 تلگرام نمایند.


١٤:٥٦ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٨٢٣٠    /    تعداد نمایش : ٥٥٤