صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست پایان سال هیات رئیسه دانشکده پزشکی با مدیران گروه های علوم پایه

نشست پایان سال هیات رئیسه دانشکده پزشکی با مدیران گروه های علوم پایه دوشنبه 21 اسفندماه در سالن شورای دانشکده برگزار شد.

در ابتدای نشست دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی ضمن تقدیر از زحمات مدیران گروهها در راستای تحقق اهداف دانشکده اظهار داشت: مهمترین هدف مسئولان دانشکده پزشکی ارتقا و پیشرفت همه جانبه دانشکده از نظر آموزشی، پژوهشی و اخلاقی است و این امر محقق نمی شود مگر آن که مدیران گروه و مسئولان دانشکده با مشارکت و همراهی یکدیگر در راستای دستیابی به جایگاه شایسته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تلاش کنند.

وی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی بر لزوم مدیریت هزینه ها و استفاده منطقی از امکانات و تجهیزات موجود تاکید کرد و افزود: در سالهای اخیر بسیاری از امور از سوی دانشگاه به دانشکده تفویض اختیار شده و مسائل زیادی بر عهده خود گروه ها گذاشته شده است تا با هماهنگی مسئولان مدیریت کارها را برعهده گیرند.

دکتر طبیبی با بیان این مطلب که در شرایط کنونی صرفه جویی در گروه ها حرف اول را می زند، گفت: همه گروه ها موظف هستند با ارائه آمار دقیق، نیازها و احتیاجات ضروری را به اطلاع مسئولان دانشکده برسانند تا با استفاده از این آمار بتوانیم مشکلات را حل و فصل کنیم.

وی در خاتمه سخنان خود مواردی نظیر توجه دقیق بر ساعات حضور و غیاب اعضای هیات علمی، کنترل و ساماندهی آن، ارائه گزارش آماری دقیق از فعالیت های کمی و کیفی گروه، همراهی و مشارکت در ارائه راهکار برای حل مشکلات موجود را مورد تاکید قرار داد.


١٣:٠٤ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٥٠٧    /    تعداد نمایش : ٤٢٣