صفحه اصلي > اخبار 
 


جدیدترین متدهای علمی در کنگره سراسری پیوند و اهدای کلیه بررسی می شود

جدیدترین متدهای علمی در کنگره سراسری پیوند و اهدای کلیه بررسی می شود

دکتر ناصر سیم فروش رییس قطب اورولوژی کشور و مدیر گروه اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از برگزاری کنگره سراسری پیوند و اهدای کلیه به مناسبت 5 هزار پیوند کلیه در بیمارستان شهید لبافی نژاد خبر داد.
دکتر سیم فروش در خصوص جزئیات این کنگره، گفت: مدل ایرانی پیوند کلیه که در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته همراه با مطالب علمی روز دنیا در حوزه پیوند کلیه در سطح کشوری و بین المللی در این رویداد بررسی می شود.
وی ادامه داد: این کنگره 5 تا 7 اردیبهشت ماه سال جاری به مناسبت 5 هزارمین پیوند کلیه در بیمارستان لبافی نژاد در مرکز همایش های این بیمارستان برگزار می شود.
دکتر سیم فروش با اشاره به اینکه کنگره پیوند کلیه دارای امتیاز بازآموزی است، افزود: اساتید برجسته بین المللی از کشورهای مختلف آسیا، اروپا و آمریکا در این مراسم حضور خواهند داشت. علاقمندان به شرکت در این کنگره می توانند 5 اردیبهشت ماه با حضور در محل برگزاری، اقدام به ثبت نام کنند. 
وی در پایان با اشاره به پیشرفت های این مرکز پزشکی در زمینه پیوند کلیه، یادآور شد: بیش از 2 هزار جراح لاپراسکوپی نفرکتومی در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی بیمارستان شهید لبافی نژاد فعالیت می کنند که این آمار بیشترین تعداد گزارش شده از یک مرکز است.
علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر از جزئیات برگزاری این کنگره می توانند به آدرس اینترنتی http://iurtc2018.org مراجعه نمایند.