صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


تداوم توسعه درمان در حاشیه تهران/ تلاش های مستمر برای افتتاح بیمارستان جدید دماوند

تداوم توسعه درمان در حاشیه تهران/ تلاش های مستمر برای افتتاح بیمارستان جدید دماوند

دکتر رحمانی معاون درمان دانشگاه روز یکشنبه 27 فرودین ماه از روند ساخت بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) دماوند بازدید کرد. 
در این بازدید که دکتر معززی معاون فنی معاونت درمان، دکتر یثربی معاون اجرایی معاونت درمان، دکتر رضایی مشاور معاون درمان، هیات امنای بیمارستان، رییس و مدیر بیمارستان نیز حضور داشتند؛  دکتر رحمانی ضمن تشکر از زحمات مسئولین بیمارستان و حمایت های مردمی، پیشرفت ساخت و ساز بیمارستان را مثبت ارزیابی کرد. 
دکتر رحمانی گفت: با افتتاح بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) و وجود بیمارستان سوم شعبان دماوند، علاوه بر افزایش سطح خدمات درمانی در شهرستان و مناطق همجوار، ارجاع بیماران به شهر تهران کاهش می یابد. 
معاون درمان دانشگاه مهمترین عامل در پیشرفت امور محوله را پیگیری و جدیت دانست و افزود: رییس و معاونان دانشگاه باجدیت پیگیر اتمام ساخت و تجهیز این بیمارستان درحداقل زمان ممکن هستند و از هیچ تلاشی فروگذاری 
نمی کنند. 
دکتر گردان رییس بیمارستان نیز ازحمایت های بی دریغ وزارت بهداشت، رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مردم شهرستان که با جدیت و حمایت های همیشگی حامی مهمی برای دانشگاه هستند، تشکر و قدردانی کرد. 
دکتر رحمانی معاون درمان دانشگاه درخاتمه این بازدید، در نشستی با اعضای هیات امنا و مسوولان بیمارستان خاطرنشان کرد: حوزه معاونت درمان، تمام تلاش خود را در تسریع و تسهیل فرایندهای اداری و رفع موانع احتمالی در افتتاح سریع بیمارستان انجام می دهد.