صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیار تخصصی سال تحصیلی 97-96 در رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی آغاز شد

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیار تخصصی سال تحصیلی 97-96 در رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی آغاز شد

 معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور اطلاعیه ای، از آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و چهارمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی در رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی از 14 شهریورماه خبر داد.
بر اساس این اطلاعیه، پذیرفته شدگان لازم است در ابتدا از 14 شهریورماه به نشانی اینترنتی http://reg.sbmu.ac.ir  مراجعه و پس از انجام مراحل  ثبت نام اینترنتی طبق جدول زمانبندی از تاریخ 96.6.26  لغایت 96.6.27 از ساعت 8:30 الی 15به ساختمان دانشکده پزشکی مراجعه نمایند.
با توجه به الزام ارسال عکس در ثبت نام اینترنتی، پذيرفته شدگان مي بايست يک قطعه عکس 4×3 يا 4×6 رنگي كه در سال جاري گرفته شده باشد را بصورت رنگي اسکن نموده وبا فرمت JPGو اندازه حداکثر 400 * 300 پيكسل و حداقل 300 *200 پيکسل ذخيره نمايند. تصوير داوطلب بايد واضح و فاقد اثر مهر، منگه و هر گونه لکه باشد. حاشيه‌هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد و عکس داراي چرخش نباشد. عكس ارسال شده جهت چاپ بر روي كارت دستياري مي باشد و در صورتي که تصوير ارسالي شرايط چاپ بر روي کارت را نداشته باشد حذف خواهد گرديد و مسووليت عواقب آن بر عهده شخص مي باشد.
شایان ذکر است معارفه رشته زنان و زایمان 96.6.15 ساعت 8:30 صبح در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی امام حسین (ع) و همچنین معارفه رشته روانپزشکی 96.6.19 ساعت 8 صبح در همین مرکز پزشکی برگزار می شود.
پذیرفته شدگان برای اطلاع از برنامه زمانبندی ثبت نام حضوری می توانند به سایت دانشکده پزشکی با نشانی msp.sbmu.ac.ir مراجعه و همچنین جهت اطلاعات و دسترسی به فرمت سند تعهد محضری به آدرس law.sbmu.ac.ir مراجعه نمایند.