صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه از روند ارائه خدمات در کلینیک گوارش و طرح کوهورت سلامت کارکنان بازدید کرد

دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه دكتر زرقي معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه یکشنبه 12 آذرماه با حضور در کلینیک گوارش دانشگاه، ضمن بازدید از روند ارائه خدمات از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

وی در این بازدید با اشاره به خدمات تخصصی و فوق تخصصی این کلینیک بر توسعه پژوهش های بالینی تأکید کرد.

دکتر آقاجانی همچنین ارتقاء کیفیت خدمات و بیمار محوری را اولویت مهمی در ارائه خدمات حوزه سلامت توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد که کلینیک گوارش بتواند در این مسیر گام های موثری بردارد.

رئیس دانشگاه نقش پژوهشگران و محققان را در ارتقاء سلامت عمومی جامعه بسیار موثر دانست و از آنها خواست تا با نگاهی عمیق تر به پژوهش های نظام سلامت، ما حصل آن را به صورت کاربردی در اختیار بخش های مختلف ارائه خدمات قرار دهند.

دکتر آقاجانی در ادامه بازدید های یکشنبه 12 آذرماه، در محل اجرای طرح کوهورت سلامت کارکنان دانشگاه در بيمارستان طالقاني حاضر شد و با دست در اندرکاران طرح دیدار و گفتگو کرد.

وی سطح تیم علمی و پژوهشی این طرح را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و همراهی این اساتید در اجرای طرح را نقطه قوتی برای ارتقاء سلامت کارکنان دانست.

دکتر آقاجانی با تأکید بر حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان دانشگاه به عنوان فعالان زنجیره ارائه خدمات سلامت گفت: امیدواریم در پایان این طرح و پایش سلامت بیش از 10 هزار نفر از کارکنان شاهد پویایی، نشاط و همدلی هرچه بیشتر در سراسر مجموعه دانشگاه باشیم.

رئیس دانشگاه همچنین از پیشگیری رشد بیماری های غیرواگیر به عنوان اولویت مهم حوزه بهداشت و درمان نام برد و اجرای طرح کوهورت سلامت کارکنان را اقدامی تأثیرگذار در این زمینه ذکر کرد.


٠٩:٤٩ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٠٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٦٩