صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

شورای تخصصی آموزش دانشگاه تشکیل شد/دکتر ضیایی: سیستم آموزش در مقابل مردم مسوول است

شورای تخصصی آموزشی و شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه با حضور دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه یکشنبه 12  آذرماه تشکیل شد.
دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه با تاکید بر لزوم تحقق بسته های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی، شورای آموزشی را کارگروهی برشمرد که می تواند در به ثمر رساندن بسته ها بسیار موثر باشد. 
وی با اشاره به خدمات آموزشی دانشکده ها بر ارتقای کیفیت آموزش دانشجویان تاکید کرد و گفت: دانشجویان امروز عنصری فعال در دانشگاه هستند که با برنامه ریزی صحیح باید از نشاط و شادابی، انرژی و دانش این عزیزان استفاده شود . 
معاون آموزشی دانشگاه در ادامه سخنان خود تاکید کرد: سیستم آموزش در مقابل مردم مسوول است بنابراین باید در تربیت دانشجو و ارائه خدمت از هیچ تلاشی صرف نظر نکرد. 
در ادامه دکتر یزدانی نیز با ارائه بسته های تحول و  نوآوری در آموزش پزشکی توضیحات مبسوطی را برای اعضای شورا بیان کرد.
در این نشست موضوعات مرتبط با امور  آموزشی، تحصیلات تکمیلی و اعضای هیات علمی  مطرح شد که مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت. 
گفتنی است ششصدو شصت وششمین جلسه شورای تخصصی آموزشی و پنجاهمین جلسه شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه با حضور معاون آموزشی دانشگاه، مدیران، مشاوران معاونت آموزشی و معاونان آموزشی دانشکده ها درمعاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.
 


١٣:٣٤ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٠٧٢    /    تعداد نمایش : ٦٦١