صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پرونده الکترونیک سلامت، محور پنجمین نشست شورای مدیران معاونت بهداشت

پنجمین نشست شورای مدیران معاونت امور بهداشتی دانشگاه در سالجاری با حضور معاون بهداشتی دانشگاه، معاونین فنی و اجرائی، مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت، 16دی ماه در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر محمدی نیا معاون فنی معاونت بهداشت اهداف تشکیل جلسه مذکور را بیان نمود. سپس مدیران مراکز و روسای شبکه ها در خصوص مشکلات اعتباری و اجرای برنامه های حوزه بهداشت، مطالبی را مطرح کردند. 
در ادامه دکتر عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه ضمن ابراز امیدواری در خصوص جبران کسری اعتبارات در ماه‌های آتی، اظهار داشت: مدیران مراکز و روسای شبکه ها کسری اعتبارات جاری و اختصاصی حوزه خود را از ابتدای سال تاکنون به معاونت بهداشتی اعلام نمایند تا در جلسه ای که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع  دانشگاه در روزهای آتی برگزار خواهد شد، نسبت به موضوع مذکور بحث و تبادل نظر صورت پذیرد. 
در ادامه دکتر عرشی ضمن بررسی پرونده سلامت الکترونیک تشکیل شده کلیه مراکز و شبکه ها، پیشنهادات و نظرات ارشادی لازم به تفکیک هر مرکز و شبکه را بیان کرده و بر اهمیت ثبت خدمات در سامانه سیب که مبنای پرداخت اعتبارات از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد، تاکید کرد. 
وی افزود: مراکز و شبکه ها نیز باید مبنای پرداخت اضافه کار و کارانه پرسنل را ثبت خدمات در سامانه سیب قرار داده و 
حق الزحمه را پرداخت نمایند. 
در پایان روند ثبت خدمات پزشکان هر مرکز و شبکه توسط معاون امور بهداشتی مورد بررسی قرار گرفته و روسای مراکز و مدیران شبکه‌ها به بیان مشکلات موجود در این خصوص پرداختند.
 


١٩:١٠ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٦٦٦١    /    تعداد نمایش : ٤٠٥