صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه همکاری های علمی دانشکده پرستاری با پژوهشکده های غدد و گوارش

دومین جلسه هماهنگی دانشکده پرستاری و مامایی با پژوهشکده‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم و بیماری‌های گوارش و کبد دوشنبه 17 بهمن ماه تشکیل شد.
در این نشست که با هدف ایجاد تعامل و همکاری و بهر‌ه مندی طرفین از ظرفیت‌های نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات برگزار شد،  دکتر آتش‌زاده شوریده سرپرست دانشکده پرستاری، دکتر اسمعیلی معاون آموزشی، دکتر دولتیان معاون پژوهشی، مدیران گروه‌های آموزشی، اعضای شورای پژوهشی دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر رستمی‌نژاد معاون پژوهشی، دکتر محقق مدیر امور پژوهشی پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد و دکتر قنبریان مدیر امور پژوهشی پژوهشکده غدد درون‌ریز و متابولیسم حضور داشتند.
در نشست مذکور ابتدا پتانسیل پژوهشکده‌های مذکور معرفی و تبیین شد و در ادامه پیشنهاداتی از سوی حاضران در جلسه  مطرح شد. 
با توجه به امکانات موجود در دو پژوهشکده مذکور پیشنهاد شد، دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشکده برای انجام پژوهش به پژوهشکده های مذکور ارجاع شوند. همچنین دانشجویان علاقمند به این پژوهشکده‌ها معرفی و از اطلاعات موجود در راستای تولید مقالات علمی با نظارت هر پژوهشکده استفاده کنند.
از دیگر پیشنهادات مطرح شده تهیه تفاهم نامه‌های مجزا برای هر‌گونه همکاری با پژوهشکده‌ها، طراحی پایان نامه‌های مرتبط با مشکلات بالین و هم راستا با حوزه‌های پژوهش این پژوهشکده‌ها بود.
همچنین پیشنهاد شد به منظور تعمیق یادگیری روش‌های پژوهش، درس نظری و عملی روش تحقیق با حضور اعضای هیأت علمی در این پژوهشکده‌ها تدریس شود. 
گفتنی است ماه گذشته دکتر آتش زاده شوریده سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی و دکتر دولتیان معاون پژوهشی دانشکده در این پژوهشکده‌ها حضور یافته و مذاکرات اولیه برای شروع این تعاملات صورت گرفته بود.
 


١٨:٢٨ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٨١٠١    /    تعداد نمایش : ٣٦٢