صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمیته "سلامت و امنیت مواد غذایی" در فرمانداری شمیرانات تشکیل جلسه داد

کارگروه "سلامت و امنیت مواد غذایی" باحضور فرماندار شهرستان شمیرانات و سایر اعضای کمیته، یکشنبه 13اسفندماه در فرمانداری شمیرانات تشکیل جلسه داد.

در ابتدای این نشست دکتر عموزاده سرپرست شبکه بهداشت شمیرانات به بیان اهم فعالیت های این شبکه، معرفی سامانه سیب، مراقبت های بهداشتی , برنامه خود مراقبتی سازمانی در راستای حفظ بهداشت و سلامت پرداخت.

مسئول واحد بهداشت محیط شبکه نیز با توجه به نزدیک شدن ایام عید و تعطیلات نوروزی مطالبی درمورد برنامه سلامت نوروزی، اهمیت برگزاری گشت های مشترک توسط سازمان های ذیربط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی، بیان کرد.

درادامه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان گزارشی از وضعیت پیشگیری و کنترل آنفولانزای پرندگان درسطح شهرستان ارایه کرد.

همچنین مسئولان واحدهای بهداشت خانواده و آموزش و ارتقای سلامت شبکه شمیرانات نیز گزارشی از اجرای دوساله برنامه کنترل چاقی و اضافه وزن درمدارس و اهداف برنامه خودکنترلی سازمانی ارایه کردند و از اعضای این کمیته برای شرکت درطرح فوق دعوت شد.

همچنین مصوبات نشست قبلی نظیر بررسی وضعیت آب شرب در روستاهای تابعه نیز مورد پیگیری قرار گرفت و در پایان توسط سرپرست شبکه بهداشت شمیرانات از نمایندگان پنج سازمان فعال در زمینه برنامه خودکنترلی سازمانی، تقدیر به عمل آمد.

 


١٤:٤٤ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٣٨٤    /    تعداد نمایش : ٤٨٢