صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


>مهلت ارسال مقالات در بزرگترین رویداد پژوهشی در حوزه علوم بهداشتی کشورتمدید شد

مهلت ارسال مقالات در بزرگترین رویداد پژوهشی در حوزه علوم بهداشتی کشورتمدید شد

با توجه به استقبال گسترده جامعه علمی کشور و در خواست های مکرر علاقمندان، با تصمیم هیأت رئیسه دهمین همایش تازه های علوم بهداشتی کشور، مهلت ارسال مقاله به دبیرخانه این همایش تا 31 فروردین ماه 96 تمدید شد.
دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور با همکاری بسیج دانشجویی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ۲۰ اردیبهشت ۹۶ در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهد شد.
در این همایش به جدیدترین مباحث و موضوعات مرتبط با رشته های حوزه بهداشت نظیر بهداشت حرفه ای، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، مدیریت خدمات بهداشتی، آموزش بهداشت و ... پرداخته می شود.
به گفته دبیر اجرایی این همایش، در کنار ارائه مقالات علمی در قالب سخنرانی و پوستر، شرکت های دانش بنیان و واحد های فناوری فعال در زمینه علوم بهداشتی در سراسر کشور نیز فرصت ارائه خدمات، توانمدی ها و قابلیت های خود را خواهند داشت.
سعید غفاری همچنین اعلام کرد: در این دوره برای اولین بار با توجه به اهمیت و ضرورت رسانه در علوم بهداشتی کشور، بخش ویژه مسابقه برترین فیلم کوتاه آموزشی مرتبط با مسائل بهداشتی در نظر گرفته شده که به برگزیدگان این بخش جوایز ویژه اهدا می شود.
وی در خصوص جزئیات ارسال فیلم های کوتاه آموزشی توضیح داد: کلیه آثار بصورت مستقل و تجربه گرا در یکی از قالب های (مستند،داستانی،تجربی،انیمیشن) با موضوعاتی در راستای همایش بخصوص در ایجاد آگاه سازی، کسب و کار و گسترش توانمندی و کارآفرینی در دانشجویان رشته های علوم بهداشتی ارائه شود. حداکثر مدت زمان فیلم 5 دقیقه با رعایت استانداردهای فنی با شد و آثار نباید در شبکه های تلویزیونی و مجازی نمایش داده شده باشند.
علاقمندان جهت ارسال مقالات علمی و همچنین فیلم های کوتاه آموزشی می توانند به پایگاه اینترنتی www.ihsc.bsbmu.ir مراجعه نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره به شماره ۰۹۳۸۱۹۸۰۵۹۴ تماس حاصل نمایند.