صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


درخششی دیگر از سوی دانشجویان دانشگاه در هشتمین جشنواره فرهنگی

درخششی دیگر از سوی دانشجویان دانشگاه در هشتمین جشنواره فرهنگی

علیرضا مونسی دانشجوی دانشگاه موفق به کسب رتبه دوم طراحی پوستر در اختتامیه بخش فیلم و هنرهای تجسمی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد. 
این مراسم روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران، با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت متبوع، رضا کیانیان بازیگر سرشناس سینمای کشور و جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برگزار شد. 
در این مراسم بار دیگر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خوش درخشید و محمدرضا یونسی دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه موفق به کسب رتبه دوم در رشته طراحی پوستر شد.  
همچنین رضا کیانیان در این مراسم اظهار داشت: خوشحالم که در جمع دانشجویان پزشکی و درکنار دکتر هاشمی وزیر محبوب بهداشت هستم. وی افزود: اکنون دوره اطلاعات گذشته و دوران کنونی دوران خلاقیت است و شما به عنوان دانشجویانی که به هنر آغشته شده اید حتماً این خلاقیت را به کار خواهید بست. 
کیانیان همچنین با یاد کردن از دانشمندان، پزشکان و سینماگران ایرانی سرشنای در دنیا، یاد عباس کیارستمی کارگردان فقید کشورمان را گرامی داشت و او را سینماگری ایرانی خواند که یک تنه در برابر جریان سینمای آمریکا ایستاده بود. 
تقدیر از 79 نفر از برگزیدگان بخش های فیلم و هنرهای تجسمی، اجرای موسیقی سنتی توسط علیرضا قربانی، اجرای صامت گروه «مایم» با عنوان«دست»، پخش نماهنگ با موضوع یک عمر تلاش های رضا کیانیان بازیگر سرشناس سینمای کشور و. . .؛  از دیگر برنامه های این مراسم بود. همچنین اختتامیه نهایی بخش های دیگر در روزهای آتی این جشنواره است. 
شایان ذکر است هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با شرکت 42000 اثر از دانشگاه های سراسر کشور از 30-25 فروردین ماه در محل پردیس تئاتر تهران برگزار می شود و کلیه دانشجویان علاقمند می توانند با ارائه کارت دانشجویی از برنامه های متنوع این جشنواره بهره مند گردند.