صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


>نهمین کنگره انجمن اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران برگزار می شود

نهمین کنگره انجمن اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران برگزار می شود

نهمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران اول تا سوم آذرماه در مرکز همایشهای بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد برگزار می شود. 
دکتر محمد نجفی سمنانی دبیر کنگره مذکور ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این کنگره توسط انجمن اندویورولوژی و مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود و از امتیاز بازآموزی برای متخصصان ارولوژی، زنان و زایمان، کلیه اطفال و نفرولوژی برخودار است.
وی با اشاره به توجه خاص به جراحی های لاپاراسکوپی و کم تهاجمی در سالهای اخیر این گردهمایی را  فرصتی برای بحث و تبادل اطلاعات و تجارب همکاران در داخل کشور و استفاده از یافته ها و دانش متخصصان خارجی در این حوزه برشمرد و افزود: در این گردهمایی علمی اساتید بنام داخلی و همچنین اساتید مطرح بین المللی از کشورهای هندوستان، ترکیه، ایتالیا، پرتقال، عراق، انگلیس، امارات متحده عربی و کویت حضور خواهند داشت و به ارایه تجربیات و دستاوردهای نوین این رشته خواهند پرداخت. 
دکتر سمنانی در ادامه تصریح کرد: سه کارگاه با حضور اساتید خارجی روز سه شنبه 30 آبان ماه ( روز قبل از برگزاری کنگره) با حضور اساتید خارجی برگزار می شود. همچنین در روزهای برگزاری کنگره ضمن پخش زنده جراحی از اتاق عمل، به طور همزمان امکان ارتباط صوتی و تصویری بین شرکت کنندگان در کنگره و جراحان اتاق عمل و طرح سوال و دریافت پاسخ نیز وجود خواهد داشت. 
دبیر نهمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران در خاتمه خاطرنشان کردعلاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه الکترونیک کنگره به نشانی  http://ieus2017.ir مراجعه کنند.