صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین کارگاه "بسته های تحول و نو آوری در آموزش پزشکی" دردانشگاه برگزار شد

اولین کارگاه آموزشی"بسته های تحول  و نوآوری در آموزش علوم  پزشکی" با موضوع آینده نگاری و مرجعیت علمی در آموزش پزشکی، حرکت به سوی دانشگاه های نسل سوم  و آموزش پاسخگو، روز پنجشنبه نهم آذرماه در سالن  شهید بهشتی دانشگاه برگزار شد. 
در این  دوره آموزشی دکتر ضیایی معاون آموزش دانشگاه، دکتر یزدانی رییس دانشکده آموزش پزشکی و پیش از 60 عضو هیات علمی منتخب دانشکده های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، فناوری های نوین و سایر دانشکده های تابعه دانشگاه، مسئولان EDO و EDU دانشکده ها و مراکز آموزشی، اعضای شورای عالی تحول دانشگاه و همچنین دانشجویان وکارشناسان علاقمند حضور داشتند. 
 دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه در ابتدای کارگاه درخصوص الزام پرداختن به بسته های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی گفت: در دنیای پر از رقابت فعلی که هر روز تغییرات زیادی به وجود می آید، کسانی می توانند حرکت های موثر داشته باشند که خود را با نیازهای امروز و فردای جامعه وفق دهند. 
وی افزود: در حال حاضر 10 شرکت برتر دنیا شرکت های دانش بنیان هستند. مناسبت های امروز جهان و همینطور آینده کاملا متفاوت شده است. ازاینرو دانشگاه نیز بعنوان یک نهاد دانشی هم به مناسبت ماموریتی که داراست و هم به مناسبت افرادی که در آن مشغول فعالیت هستند و هم ازلحاظ امکاناتی که فراهم نموده است، در مرکز موضوع تحول قرار دارد. 
معاون آموزشی دانشگاه درمورد  الزام به تغییر در گذر زمان گفت: دانشگاه های امروز با دانشگاه های دیروز بسیار متفاوت شده است و در این سیر تحول، نقش دانشگاه ها بویژه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بسیار مهم است.
گفتنی است درادامه کارگاه اعضای هیات علمی دانشگاه درخصوص محور اصلی کارگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 


١٤:٤٢ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٠٧٩    /    تعداد نمایش : ٦٦٤