صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین کنگره بین المللی چالشهای بالینی در مامایی، زنان و نازایی برگزار می شود

دومین کنگره بین المللی چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی 27- 25  بهمن ماه در تالار ابوریحان مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار می شود.

در این کنگره که توسط مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماری های زنان و گروه زنان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با حضور اساتید، اندیشمندان و پژوهشگران این حوزه و 27 سخنران برجسته بین المللی برگزار خواهد شد، جمعی از صاحبنظران داخلی و خارجی این حوزه به بررسی چالش های زنان، مامایی و نازایی می پردازد.

از مهمترین موضوعات مورد بحث در این کنگره می توان به چالشهای مربوط به مامایی،ژنیکولوژی، ژنیکوانکولوژی، انکوفرتیلیتی، پریناتولوژی، اوروژنیکولوژی، هورمون درمانی، اندومتریوزیس، یائسگی، PCO، بیماریهای مقاربتی، HPVاشاره کرد.

کنگره مذکور از امتیاز بازآموزی برای پزشکان عمومی و متخصصان رشته های مختلف از جمله زنان، زایمان و نازایی، اورولوژی، روانپزشکی، روانشناسی، اخلاق پزشکی، پریناتولوژی، ژنتیک، اپی ژنتیک، داروسازی، بهداشت باروری، علوم آزمایشگاهی، پزشکی اجتماعی، مامایی، پرستاری و سایر رشته های مرتبط برخوردار می باشد.

گفتنی است در بخش جنبی کنگره نیز سه کارگاه با عناوین سونوگرافی پیشرفته، لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی و کولپوسکوپی اجرا خواهد شد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی دومین کنگره بین المللی چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی به نشانیhttp://dtogi.ir/ مراجعه کنند.

 

 

 

 


١٢:٢٧ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٨١٥٦    /    تعداد نمایش : ٦١٩