صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


>سامانه ارائه گزارش مالی طرح های پژوهشی در بیمارستان مسیح دانشوری راه اندازی شد

سامانه ارائه گزارش مالی طرح های پژوهشی در بیمارستان مسیح دانشوری راه اندازی شد

معاونت پژوهش و فناوری بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از راه اندازی سامانه ارائه گزارش مالی طرح های پژوهشی خبر داد.
بنا بر اعلام دکتر پریسا فرنیا معاون پژوهش و فناوری مرکز پزشکی مسیح دانشوری، جهت سهولت در پیگیری روند مالی امور پژوهشی اعم از پرداخت اقساط  طرح ها، حق التشویق مقالات، داوری طرح ها‌، حق السفر، چاپ کتاب و ... اقدام به راه اندازی سامانه گزارش مالی امور پژوهشی شده است. 
این سامانه توسط تیم طراحی نرم افزار و علم سنجی معاونت پژوهش طراحی شده است که در قالب یک جدول تمامی قراردادها و امور مالی پژوهشی را در اختیار کاربر قرار می دهد و در حال حاضر شامل تمامی قراردادهای پژوهشی از سال ۱۳۹۰ تا به امروز می باشد و روزانه بروزرسانی می شود.  تمامی قراردادها و حق التشویق هایی که از سوی معاونت پژوهش جهت پرداخت به امور مالی ارسال شده اند در وضعیت در حال پرداخت و مواردی که از سوی امور مالی پرداخت شده است در وضعیت پرداخت شده قرار دارند، همچنین از تاریخ اول شهریور ماه نام گیرنده چک و شماره سند مالی جهت سهولت در پیگیری دریافتی های کاربران نیز در این سامانه ثبت می گردد.  
کلیه اعضاء محترم هیات علمی و پرسنل پژوهشگر این مرکز می توانند با نام کاربری و رمز عبوری که معاونت پژوهش در اختیار آنها قرار می دهد به این وب سایت مراجعه نموده و در جریان امور مالی پژوهشی خود قرار گیرند.
شایان ذکر است کاربران پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور و بررسی حساب کاربری خود در صورت وجود هرگونه سوال می توانند با شماره داخلی ۲۰۰۹ تماس حاصل نمایند.