صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


سامانه ارائه گزارش مالی طرح های پژوهشی در بیمارستان مسیح دانشوری راه اندازی شد

سامانه ارائه گزارش مالی طرح های پژوهشی در بیمارستان مسیح دانشوری راه اندازی شد

معاونت پژوهش و فناوری بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از راه اندازی سامانه ارائه گزارش مالی طرح های پژوهشی خبر داد.
بنا بر اعلام دکتر پریسا فرنیا معاون پژوهش و فناوری مرکز پزشکی مسیح دانشوری، جهت سهولت در پیگیری روند مالی امور پژوهشی اعم از پرداخت اقساط  طرح ها، حق التشویق مقالات، داوری طرح ها‌، حق السفر، چاپ کتاب و ... اقدام به راه اندازی سامانه گزارش مالی امور پژوهشی شده است. 
این سامانه توسط تیم طراحی نرم افزار و علم سنجی معاونت پژوهش طراحی شده است که در قالب یک جدول تمامی قراردادها و امور مالی پژوهشی را در اختیار کاربر قرار می دهد و در حال حاضر شامل تمامی قراردادهای پژوهشی از سال ۱۳۹۰ تا به امروز می باشد و روزانه بروزرسانی می شود.  تمامی قراردادها و حق التشویق هایی که از سوی معاونت پژوهش جهت پرداخت به امور مالی ارسال شده اند در وضعیت در حال پرداخت و مواردی که از سوی امور مالی پرداخت شده است در وضعیت پرداخت شده قرار دارند، همچنین از تاریخ اول شهریور ماه نام گیرنده چک و شماره سند مالی جهت سهولت در پیگیری دریافتی های کاربران نیز در این سامانه ثبت می گردد.  
کلیه اعضاء محترم هیات علمی و پرسنل پژوهشگر این مرکز می توانند با نام کاربری و رمز عبوری که معاونت پژوهش در اختیار آنها قرار می دهد به این وب سایت مراجعه نموده و در جریان امور مالی پژوهشی خود قرار گیرند.
شایان ذکر است کاربران پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور و بررسی حساب کاربری خود در صورت وجود هرگونه سوال می توانند با شماره داخلی ۲۰۰۹ تماس حاصل نمایند.