صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه 10 مقاله عضو هیات علمی دانشگاه در کنگره پزشکی هسته ای اتریش

دکتر غفاریان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سی امین کنگره اروپایی پزشکی هسته ای در کشور اتریش با ارایه ۱۰ مقاله حضوری فعال داشت.
دكتر پردیس غفاریان عضو هيات علمي دانشگاه و قائم مقام بخش سیکلوترون و رادیوفارماسی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری و فیزیکدان بالینی بخش پت سی تی  درخصوص این کنگره گفت: این کنگره که از 25-21 اکتبر در اتریش برگزار شد، یکی از بزرگترین همایشهای پزشکی هسته ای است که امسال بیش از ۶۲۰۰ متخصص در این حوزه از کشورهای اروپایی و آمریکا در آن شرکت کرده بودند.
وی با بیان این موضوع که تمامی مقالات ارائه شده در این کنگره پیرامون پیاده سازی الگوریتمهای مناسب در ارتقای تصاویر پت سی تی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری بوده است افزود: امروزه Personalized care از تصویربرداری پت سی تی دور از انتظار نیست و این اصل از طریق ارائه تصاویر مناسب با ارزش تشخیصی بالا قابل دستیابی می باشد. 
دکتر غفاری در ادامه اذعان داشت: با معرفی دستگاههای پیشرفته تصویربرداری مانند پت سی تی نقش استفاده صحیح از الگوریتمهای جدید بازسازی تصویر در ارائه تصاویر مناسب با ارزش تشخیصی بالا بسیار مهم می باشد، بنابراین نحوه انجام تصویربرداری و بازسازی تصویر با توجه به مشخصات هر دستگاه تصویربرداری باید مشخص شود که در کنگره مذکور با ارائه این مقالات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 


١٦:٤٨ - شنبه ١٣ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٧٩٢    /    تعداد نمایش : ١٢٨٢