پیام به کنکوری های امسال
یکی از زمینه های علمی که می تواند اقتدار علمی و سرآمدی کشور را در عرصه بین المللی فراهم سازد ، عرصه پزشکی است . آینده پزشکی کشور و جایگاه علمی ما درجهان بستگی به همت والا و تلاش جوانان ما دارد. تحقق این موقعیت اصلا دور نیست. 
پزشکی حرفه ی عشق به انسان ها و خدمت به بیماران است. لازمه ی پزشک شدن ، ازخودگذشتگی ، ایثار و نادیده گرفتن منافع شخصی در مقابل منافع بیماران است. دانش آموزان عزیزی که جویای نام و نان هستند بهتر است رشته دیگری را انتخاب کنند. معرفت و خداجویی، ارزش های اخلاقی و انسانی، خودباوری همراه با علم اندوزی سرلوحه کارهاست. 
وضعیت اشتغال فارغ التحصیلان در دانشکده
اکثریت قریب به اتفاق فارغ التحصیلان یا در رشته های تخصصی بالینی در همین دانشگاه یا در سایر دانشکده های پزشکی کشور مشغول به تحصیل در مراحل بالاتر هستند و یا مشغول ارائه خدمات در حوزه سلامت
روزآمدی آموزش در دانشکده
برنامه آموزش پزشکی، برنامه ای متناسب با آموزش پزشکی روز دنیا با درنظر گرفتن نیازهای جامعه و شرایط بومی در حیطه پزشکی است. این برنامه توسط سازمان جهانی آموزش پزشکی بررسی و مورد تایید قرار گرفته است و مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان مورد پذیرش و تایید بسیاری از دانشگاه های معتبر دنیاست.
وضعیت و سطح اعضای هیئت علمی
درصد قابل توجهی از اساتید و پژوهشگران نام آور عرصه پزشکی کشور و بنیان گذاران رشته های تخصصی بالینی از اعضای هیئت علمی این دانشکده هستند که در بالاترین رتبه های علمی دانشگاهی قرار دارند.
فضای تعامل و همدلی در دانشکده
همه مسئولین دانشکده ، اعضای هیئت علمی و کارکنان با همدلی و همفکری در جهت یک هدف مشترک تلاش می کنند و آنهم ارائه خدمات آموزشی مطلوب به فراگیران، تامین آرامش و امنیت آنان در محیط تحصیلی و درنهایت تربیت نیروی انسانی متخصص دارای تعهد و اخلاق حرفه ای با توانمندی بالای تخصصی است.
مزایای نسبی دانشکده
برنامه آموزشی پیش رو و روزآمد، سطح بالای آموزش و امکانات آموزشی مطلوب، عرصه بالینی بسیار مناسب برای آموزش، امکانات رفاهی مناسب (خوابگاه و ...)، ارتباطات بین المللی ، حضور دانشجویان خارجی در کنار دانشجویان ایرانی، برگزاری کنگره ها و همایش های علمی متعدد، پویایی و نشاط علمی در دانشکده، وجود زمینه مناسب برای فعالیت های علمی و فوق برنامه دانشجویان، مشارکت دانشجویان در برنامه ریزی و ارزیابی ها، برنامه ریزی ویژه برای استعدادهای درخشان ، وجود واحد EDO  برای توسعه و بازنگری مستمر برنامه ها
حضور نخبگان و منتخبان در دانشکده
حضور نخبگان و تعداد قابل توجهی از دانش آموزان استعداد درخشان و دارندگان مدال های المپیادی در این دانشکده تحصیل می کنند. تعداد قابل توجهی از رتبه های برتر آزمون های جامع و نیز رتبه های برتر دانشنامه تخصصی از این دانشکده هستند. اعضای هیئت علمی جدید عموما از رتبه های 3-1 دانشنامه تخصصی انتخاب می شوند . اساتید پیشکسوت با تجربه در زمینه آموزش، پژوهش و حتی عرصه های اجرایی و مراجع تصمیم گیرنده نظام سلامت و آموزش پزشکی در این دانشکده حضور دارند.