صفحه اصلي > فایل های پیوند در صفحه خبر > کنکوری ها > تغذیه و صنایع غذایی 
 
ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان رشته های علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بدیهی است که وظایف نسل جوان علی الخصوص دانشجویان در برابر آینده ایران اسلامی بسیار خطیر و با اهمیت است و همچنین انتظارات جامعه از شما عزیزان بالاست. برایتان آرزوی توفیق در مسیر کسب علم و دانش و تقوی داریم و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است. امید است دانشجویان پذیرفته شده در این دانشکده گام های ارزشمندی برای دستیابی به اهداف علمی، فرهنگی و اجتماعی بردارند.
وضعیت اشتغال فارغ التحصیلان در دانشکده:
بسیاری از اعضای هیات علمی گروههای آموزشی و پژوهشی و همچنین کارشناسان شاغل در واحدهای مختلف این دانشکده از دانش آموختگان دو رشته علوم تغذیه و صنایع غذایی همین دانشکده هستند.
همچنین در حال حاضر بسیاری از دانش اموختگان این دانشگاه موفق به تصدی پست های عالی اجرایی در سطح وزارتخانه، اداره استاندارد و نظارت تهران وشهرستان و همچنین آزمایشگاههای غذا و دارو شده اند و تعداد بسیاری نیز مدرس دانشگاه¬های بزرگ کشور هستند.
روزآمدی آموزش در این دانشکده:
اساتید این دانشکده با با بکارگیری و استفاده از آخرین منابع علمی همگام با پیشرفت علم در جهان به تعلیم و تربیت دانشجویان می پردازند و برای دستیابی به ناشناخته های علم صنعت غذا و تغذیه درمانی در موضوع های پژوهشی روز فعالیت می کنند.
وضعیت و سطح اعضای هیات علمی:
33 هیات علمی آموزشی و 19 هیات علمی پژوهشی در بخش های مختلف این مرکز علمی با مرتبه های استادی، دانشیاری و استادیاری مشغول بکار هستند .
فضای تعامل و همدلی در دانشکده:
حضور مدیران و کارشناسان مجرب و مسلط به آیین نامه های آموزشی در بخش اداری واحد آموزش دانشکده این امکان را فراهم ساخته تا دانشجویان در طول تحصیل خود با راهنمایی های دقیق و همچنین حمایت های این پرسنل خدوم با کمترین مشکلات دوره تحصیل خود را طی کنند و در کنار اساتید دلسور و پرسنل کوشای آموزش در حوزه معاونت آموزشی دوره تحصیل پر خاطره-ای را به اتمام رسانند. فعالیت های بخش معاونت فرهنگی این دانشکده موجب افزایش سطح تعامل و همدلی بین دانشجویان و پرسنل شده است.
 
مزایای نسبی:
1- همجواری دانشکده با انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور که یکی از بزرگترین مراکز پژوهشی در کشور است.
2- برخورداری از بزرگترین کتابخانه علمی و دسترسی به منابع علمی به روز جهان
3- وجود سایت کامپیوتری پیشرفته
4- حضور اساتید مجرب و نخبه در گروه های آموزشی و پژوهشی
5- برخورداری از سالن ورزشی مناسب
6- برخورداری از فضای کلاسی خوب و مناسب با تجهیزات و لوازم کمک آموزشی
7- برخورداری از آزمایشگاه های مجهز و اولین پایلوت در کشور
8- برخوردای از فضای سبز عالی
حضور نخبگان و منتخبان در دانشکده:
در طی سالهای گذشته تلاش مسئولین این دانشکده در جهت جذب اعضای هیات علمی جوان و نخبه بوده و با مشارکت دادن آنها در امور اجرایی گامی بلند در برای پیشرفت علم و دستیابی به اهداف عالی برداشته شده است.