شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه هم اندیشی با مسولین EDOدانشکده ها

دکتر رجایی: راه اندازی واحد توان مند سازی اساتید و دانش پژوهی در مرکز توسعه آموزش پزشکی

 

اولین جلسه هم اندیشی با اعضاء EDOدانشکده ها سه شنبه 12 تیر ماه در سالن شورای دانشکده پزشکی و با حضور دکتر علیرضا رجایی مدیر مرکز مطالعات ، توسعه آموزش پزشکی و دبیران کمیته های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی و مسئولین EDOدانشکده ها برگزار شد.

در ابتدای  جلسه دکتر رجایی با تاکید بر برگزاری جشنواره آموزشی در سال آینده گفت: با برنامه ریزی و هم فکری مسوولین EDOدانشکده ها در فاز اول فرایندهای آموزشی را در الویت کار قرار داده ایم  و در جلسات آتی هماهنگی های لازم را در تدوین –اجراء و آسیب شناسی موانع را انجام خواهیم داد.

وی در ادامه در رابطه با توانمند سازی اساتید که با همکاری دکتر حسین زاده مسئول این واحدانجام می شود گفت: کارگاه هایی که برگزار می شود باید از استانداردهای لازم  برخوردار باشند. تا امتیاز لازم را کسب نمایند.

وی افزود: دکتر حسین زاده با تجربه ای که دارند در این زمینه  می توانند کمک های لازم در خصوص ساختار و محتوا کارگاه ها رابرای متقاضیان انجام دهند.

 دکتر رجایی در ادامه با معرفی واحد دانش پژوهی به مسئولیت خانم دکتر شیوا نظری گفت: برنامه های دانش پژوهی در حال حاضر جزء آئین نامه ارتقاء هستند و در دانشکده ها و مراکز فرایند هایی دارند که باعث تغییر در آموزش میشوند و برای اعضاء هیات علمی که در فرایند شرکت می کنند امتیاز دانش پژوهی محسوب خواهد شد.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی در ادامه جلسه ضمن توجه اعضاء به آیین نامه های دانش پژوهی تصریح کرد:  دانش پژوهی در واقع توسعه دانش توسط ذهن خلاق است و محصول بدست آمده جهت بهره برداری دیگر اعضاء هیات علمی مورد استفاده قرار می گیرد. وی افزود دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اولین دانشگاهی است که در زمینه دانش پژوهی واحد مستقلی راه اندازی کرده است.

دکتر رجایی در ادامه جلسه در خصوص برگزاری جشنواره آموزشی در سال آینده اذعان داشت: درجشنواره آموزشی سیاست برمبنای تقدیر از فعالیتهای برتراست و امیدواریم از این به بعد  از هیات علمی برتر به سمت فعالیت آموزشی برتر- گروه برتر- حرکت نمایم.

وی از اعضاء EDOدانشکده ها خواستند که شاخص های فراگیرهای برتر، گروه آموزشی برتر و 5  فعالیت مشخص در حوزه آموزشی را از واحد خود معرفی کنند.

در خاتمه دکتر رجایی افزود: جلسات هم اندیشی با  EDO دانشکده ها به صورت ادواری و ماهی یک بار برگزار می شود تا به یک برنامه ریزی و جمع بندی واحد در کلیه زمینه های مطرح شده برسیم.

 


٠٦:٥٣ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤٢٢١    /    تعداد نمایش : ٦٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.