سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري كارگاه دو روزه یکسان سازی و یکپارچگی اطلاعات اعضاء هیات علمی

 به همت دکتر محمد مهدی ناصحی سرپرست مرکز امور هیات علمی دانشگاه  و با همکاری مدیریت منابع انسانی دانشگاه به منظور رفع مشکلات سامانه امور هیات علمی در مراکز و دانشگاه ها کارگاه دو روزه یکسان سازی و یکپارچگی اطلاعات اعضاء هیات علمی جهت  مسئولین کارگزین و همکاران آشنا به امور هیات علمی تشکیل شد.

این کارگاه در  روزهای شنبه و یکشنبه 13 و 14 مرداد ماه در سالن کنفرانس مرکز فناوریهای اطلاعات با حضور مهندس مطاعی سرپرست اداره انفورماتیک و اسناد مدیریت منابع انسانی و کارشناسان امور هیات علمی و مسئولین کارگزین مراکز پزشکی آموزشی و درمانی و دانشکده ها تشکیل شد.

در این جلسه موارد رشته تحصیلی، مدرک تحصیلی، گروه آموزشی، گروه آموزشی فوق تخصصی، رشته فلوشیپ، تاریخ ارتقاء به مرتبه استادیاری و دانشیاری و استادی، حالت استخدام، مرخصی، ماموریت  آموزشی، تاریخ و شروع و خاتمه استخدام اعضاء هیات علمی مورد بررسی و اصلاح قرارگرفت.

گفتنی است کارگاه فوق با تاکید ریاست دانشگاه و در راستای یکسان سازی و یکپارچگی اطلاعات هیات علمی در سیستم جامع پرسنلی صورت گرفته و انتظار میرود کارگزین های تمامی مراکز و دانشکده ها به یک هم سویی واحد برسند.    

 


١٣:٠١ - دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٥٥٠٥    /    تعداد نمایش : ٦٩٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.