چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

زندگی یعنی امید و حرکت- دانشگاه نسل چهارم، مسوولیت پذیری اجتماعی، توسعه پایدارسلامت

چهاردهمین جشنواره آموزشی دانشگاه برگزار می شود

 
 
چهاردهمین جشنواره آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 10 اردیبهشت ماه 1398 در سالن امام خمینی(ره) دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی، دکتر علیرضا رجائی دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره آموزشی و مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه گفت: جشنواره امسال با شعار "دانشگاه نسل چهارم، مسوولیت پذیری اجتماعی، توسعه پایدارسلامت "در دو بخش که شامل سخنرانی و تقدیر از برگزیدگان است، برگزار خواهد شد.

دکتر رجایی اظهار داشت: در چهاردهمین جشنواره آموزشی دانشگاه با توجه به معیار های مشخص از بین بیش از 30 استاد پیشنهادی جهت نکوداشت با توجه به تصمیم هیات رئیسه و معاون آموزشی از دکتر محمد رخشان، استاد محترم بازنشسته گروه آموزشی پاتولوژی دانشگاه تقدیر به عمل می آید. 

دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره آموزشی با بیان اینکه در جشنواره امسال برای اولین بار گروه های آموزشی برتر توسط پرسشنامه ای که در اختیار مدیران گروه قرار گرفت، شناسایی و تقدیر شد افزود: این پرسشنامه که مبتنی بر استاندارد های پایه و سنجه های بود توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه طراحی و بعد از تکمیل پرسشنامه ها توسط گروه های آموزشی، توسط دفاتر توسعه آموزش در دانشکده ها (EDO) بررسی و سپس توسط کمیته پایش مرکز مطالعات و توسعه مورد ارزیابی و تعداد 3 گروه برتر دانشگاه بر اساس سنجه های اعلام شده جهت تقدیر به کمیته علمی چهاردهمین جشنواره آموزشی دانشگاه   معرفی شد.

دکتر رجایی تصریح کرد: در بخش دیگر این جشنواره از فرآینده های برتر آموزشی دانشگاه در 6 حیطه ی: مدیریت و رهبری، برنامه ریزی آموزشی، روش تدریس، ارزشیابی، محصولات آموزشی و یادگیری الکترونیک، تقدیر به عمل می آید.


١٢:٤٧ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦٧٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.