شنبه ٢١ تير ١٣٩٩ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معرفي سايت کمیسیون ارزشیابی متون و منابع علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دکتر باقر لاریجانی طی نامه ای سایت کمیسیون ارزشیابی متون و منابع علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را معرفی کرد:
 
 
 
 
 به نقل از معاون آموزشي و دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي وزارت بهداشت در این راستا به استحضار می رساند:
 
 یکی از مهمترین بسته های تحول و نوآوری علوم پزشکی که نقشه راه حوزه آموزش را تبیین می نماید حرکت در مسیر دستیابی به مرجعیت علمی در حوزه سلامت است. از سوی دیگر کتب مرجع به زبان ملی می توانند نقش موثری در افزایش و گسترش یادگیری و انتقال دانش بومی در سطوح مختلف آموزشی ایفا نمایند. در این راستا و به منظور تحقق دستیابی به مرجعیت علمی در علوم پزشکی و در جهت ایجاد بستر مناسب برای ارتقاء کیفیت و کمیت کتب مرجع تالیفی از سوی اساتید و صاحبنظران حیطه های مختلف "کمیسیون ارزشیابی متون و منابع علوم پزشکی "با ابلاغ مقام عالی وزارت در معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه اندازی گردیده است .
 
در ادامه ایشان خاطر نشان کرده اند: این کمیسیون 297 عنوان کتاب را از 19 دانشگاه علوم پزشکی کشور ، که به دبیرخانه کمیسیون ارسال شده بود، مورد ارزیابی قرار داده و اطلاعات مورد نیاز و مشخصات کتاب های منتخب سال 1397 در سایت کمیسیون به آدرس: http://nasrme.ac.ir/book  بارگذاری نموده اند .
 ضمن اینکه در سال جاری به جهت تسهیل و تسریع دریافت و داوری کتب تالیفی، این امکان فراهم شده تا مولفین محترم بتوانند درخواست خود را شخصاً و به صورت آنلاین جهت دبیرخانه ی کمیسیون در سامانه ای که به همین منظور طراحی شده به آدرس: http://books.nasrme.ac.ir ثبت و ارسال نمایند تا مورد داوری همتا قرار گیرد.
 


٠٨:٣٥ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٧٩٣٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٠٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.