يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مرتبه علمی ۶ تن از اعضای هیئت ‌علمی دانشگاه ارتقا یافت.

در دویست و نودومین جلسه هیئت ممیزه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ارتقای مرتبه  ۶ تن از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه موافقت شد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در این جلسه  که با حضور دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه و سایر اعضا روز سه‌ شنبه ۲۸ خردادماه در تالار شهید بهشتی برگزار شد، با ارتقا به استادی دکتر فرید زائری از دانشکده پیراپزشکی، ارتقا به استادی دکتر سیدعلی ضیائی از دانشکده پزشکی، ارتقا به استادی دکتر محتشم غفاری از دانشکده بهداشت و ایمنی، ارتقا به دانشیاری دکتر افسانه صادقی از دانشکده پزشکی، ارتقا به دانشیاری و رسمی آزمایشی دکتر حجت اله عباس زاده از دانشکده پزشکی، ارتقا به استادیاری دکتر مهدی رضائی از دانشکده علوم توانبخشی موافقت به عمل آمد.
 
 گزیده‌ای از سوابق علمی و اجرایی اساتید ارتقا یافته به شرح زیر است:
 
 
دکتر سیدعلی ضیایی متولد ۱۳۴۹ تهران است و ph.dفارماکولوژی را از دانشگاه علوم پزشکی ایران سال ۱۳۷۹  و دکترای داروسازی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۷۳ اخذ کرده است.
 
وی سال ۱۳۸۶ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد و از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۶ در پژوهشکده گیاهان دارویی فعالیت داشته است.  همچنین راهنمایی پایان نامه دانشجویان ph.dو پزشکی عمومی  و داروسازی، چاپ بیش از ۶۰ مقاله علمی و شرکت در سمینارها و کنگره های علمی را در کارنامه علمی خود دارد.
 
از سوابق اجرایی دکتر ضیائی می توان به معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی از سال ۱۳۹۳ تاکنون، مدیریت امور دانشجویی دانشگاه از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ و مدیریت گروه فارماکولوژی از سال ۱۳۹۷ تا به امروز اشاره کرد.
 
 
 دکتر حجت اله عباس زاده متولد سال ۱۳۵۸ شهر ایلام، دارای مدرک دکترای تخصصی علوم تشریحی از دانشگاه تربیت مدرس است.
 
وی در سال ۹۲ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد و در این نشست از استادیاری به دانشیاری ارتقا یافت.
 
کسب رتبه اول دکترای تخصصی، عضویت در شبکه طب بازساختی و سلول های بنیادی، عضویت در شورای پژوهشی مراکز اختلالات شنوایی، قاعده جمجمه و لیزر در پزشکی برخی از سوابق علمی دکتر عباس زاده است.
 
از سوابق اجرایی وی نیز می توان به معاونت آموزشی پژوهشی دانشکده پیراپزشکی، سرپرست و مشاور معاونت دانشجویی دانشکده پزشکی، عضویت  کمیته اعتبار بخشی دانشکده پزشکی، عضویت در هیات علمی بورد امتحانات علوم پایه، عضویت کمیته دانش پزشکی و طب می توان اشاره کرد.
 
 
 دکتر محتشم غفاری متولد سال ۱۳۵۴ از شهرستان خوی است.وی کارشناسی ارشد آموزش بهداشت و ارتقا سلامت را از دانشگاه تربیت مدرس وph.d  آموزش بهداشت و ارتقای سلامت را از دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرده است.
 
از مهمترین سوابق علمی  دکتر غفاری می توان به رتبه اول آزمون سراسری وزارت علوم  در مقطع تحصیلات تکمیلی و مشمول شرایط نخبگی، عضو هیات علمی برگزیده دانشگاه در جشنواره آموزشی سیزدهم، راهنمایی و مشاوره بیش از ۹۰ پایان نامه و رساله، چاپ بیش از ۱۰۰ مقاله انگلیسی و فارسی و عضویت در کمیته تدوین برنامه های آموزشی ph.d اشاره کرد.
 
مدیر گروه بهداشت عمومی، معاونت آموزشی دانشکده بهداشت و ایمنی، عضو هیئت علمی بورد آموزش بهداشت و ارتقا سلامت، عضو هیئت موسس تمام وقت مرکز تحقیقات مرکز تحقیقات کنترل عوامل زیان آور محیط کار و مدیر EDOدانشکده بهداشت و ایمنی برخی از سوابق اجرایی وی است.
  
 
دکتر فرید زایری متولد ۱۳۵۲ تهران است که کارشناسی آماررا از دانشکده علامه طباطبایی، کارشناسی ارشد آمار زیستی را از دانشگاه تربیت مدرس و ph.dآمار زیستی را از دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرده است.
 
از سوابق علمی وی می توان به تدریس دروس مختلف آمار، ریاضی، روش تحقیق و کامپیوتر، استاد راهنما و مشاور دهها پایان نامه و رساله کارشناسی ارشد و ph.dرشته های مختلف، چاپ بیش از ۱۰۰ مقاله در ژورنال های مختلف علمی خارجی و داخلی و مجری اصلی و همکاری در چندین طرح پژوهشی مصوب اشاره کرد.
 
مشاور آماری مراکز تحقیقاتی مختلف از جمله مرکز تحقیقات چشم و تغذیه و صنایع غذایی، عضویت هیئت موسس مرکز تحقیقات پروتئومیکس و مدیریت آمار زیستی از سال ۱۳۹۵ تاکنون از مهمترین سوابق اجرایی دکتر زایری است.
 
 
 دکتر افسانه صادقی متولد سال ۱۳۴۳ تهران و دارای مدرک دکترای پزشکی و دکترای تخصصی بیهوشی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.
 
وی سال ۱۳۷۵ عضو هیئت علمی دانشگاه شد و در حال حاضر با رتبه دانشیاری فعالیت می کنند. از مهمترین سوابق علمی دکتر صادقی می توان به انتشار ۳۱ مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر و خارجی و سخنرانی در کنگره های بین المللی و داخلی اشاره کرد.
 
ریاست بخش بیهوشی بیمارستان کودکان مفید، معاونت آموزشی بخش بیهوشی بیمارستان کودکان مفید و عضویت در کمیته های آموزشی، پژوهشی گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برخی از سوابق اجرایی دکتر صادفی است.
 
 
 
 
دکتر مهدی رضایی متولد سال ۱۳۵۵ شهر کنگاور و دارای دکترای تخصصی اعضای مصنوعی و وسایل کمکی از  دانشگاه علوم پزشکی ایران است .
 
دکتر رضایی سال ۱۳۸۳ عضو هیئت علمی دانشگاه شد و در این نشست به رتبه استادیاری ارتقا یافته است.
 
از مهمترین سوابق علمی دکتر رضایی می توان به تدریس دانشجویان کارشناسی کاردرمانی و فیزیوتراپی از سال ۱۳۸۳ تاکنون،  تالیف ۵ کتاب، ۱۴ مقاله منتشر  شده در سایت های معتبر داخلی و خارجی اشاره کرد.
 
مسوولیت دایره امتحانات دانشکده، سرپرست تحصیلات تکمیلی و دبیر علمی کنگره های مختلف از جمله سوابق اجرایی دکتر رضایی است.


٠٩:٠٧ - شنبه ١ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٧٩٦٢١    /    تعداد نمایش : ٢٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.