جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
عنوان

نوبت دهی تلفنی

77686035

77686025

******سامانه گوياي نوبت دهي تلفني ******* شايان ذکر است جهت رزرو تلفني درمانگاه به صورت گويا باثبت کد ملي و شماره تلفن همراه بيمار، به صورت شبانه روزي امکان پذير مي باشد. *******شماره تماس:  77686035 یا 7768602

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جزئیات مشارکت اعضای هیات علمی و کارکنان در پویش حمایت از سیل زدگان اعلام شد/ اختصاص پنج روز حقوق اعضای هیأت رئیسه دانشگاه برای کمک به سیل زدگان

 

پویش حمایت از سیل زدگان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به راه افتاد و اعضای هیات علمی وکارکنان نیک اندیش می توانند به صورت داوطلبانه یک تا پنج روز از حقوق فروردین ماه خود را در صورت تمایل برای کمک به سیل زدگان اختصاص دهند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در راستای این پویش دانشگاهی، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل زدگان عزیز کشور تصمیم گرفتند پنج روز از حقوق ماه جاری خود را به این امر اختصاص دهند.

بر اساس این گزارش، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در صورت تمایل برای مشارکت در این پویش خیرخواهانه می توانند یک تا پنج روز از حقوق فروردین ماه خود را برای کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور پرداخت کنند.

بر اساس اطلاعیه مکتوب این پویش، اعضای هیات علمی و کارکنان داوطلب و علاقمند می توانند درخواست کتبی خود را به امور مالی واحد مربوطه تحویل دهند و یا با شماره تلفن های ۲۳۸۷۲۲۵۲، ۲۳۸۷۲۲۵۱ و ۲۲۴۳۹۸۰۷ تماس حاصل نمایند.


٠٩:١١ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦١٥٠    /    تعداد نمایش : ١٦٢خروج
مرکز پزشکی آموزشی در مانی طرفه
آدرس : تهران - میدان بهارستان ,خیابان ابن سینا, روبروی سازمان تبلیغات اسلامی

تلفن :77626550 الی 9
پست الکترونیک :TorfeHospital@sbmu.ac.i
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.