جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
عنوان

نوبت دهی تلفنی

77686035

77686025

******سامانه گوياي نوبت دهي تلفني ******* شايان ذکر است جهت رزرو تلفني درمانگاه به صورت گويا باثبت کد ملي و شماره تلفن همراه بيمار، به صورت شبانه روزي امکان پذير مي باشد. *******شماره تماس:  77686035 یا 7768602

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک بمناسبت 12 اردیبهشت روز استاد

سپاس یگانه معبودی را سزاست که آدمیان را به دانش و خرد بر عالمیان سروری بخشید و راهنمایانی از میان ایشان برانگیخت تا تعلیم دهند و تربیت کنند و تعالی بخشند روح بلندی را که او در وجود انسان دمید و برافروزاند شعله های عشق را که امانت اوست در دل اشرف مخلوقات که شایسته این امانت بود.
بالندگی فرهنگ و شکوفایی تمدن بشری هدف و غایت اصلی حرکت و پویایی جوامع و ساختارهای کلان نگر و تحول گراست که پیش قراول این نهضت و رسالت عظیم معلمین و اساتید گران قدر و ساعی هستند . ترسیم آتیه تربیت و تهذیب انسان ها و به معراج رفتن و بالندگی اندیشه ها، تنها در سایه زانوی تلمذ زدن در محضر پیامبر گونه متولیان رشد و تربیت علمی، فرهنگی و فکری بشریت است . بیشک کسب فیض و توفیق الهی، در این رسالت قدسی مرهون تلاش و پشتکار بی شائبه و شبانه روی و الگوبرداری از مکتب معلم و پدر نمونه تاریخ، امیر مومنان علی (ع) خواهد بود . روشنایی و فروزندگی مشعل علم آموزی و معرفت افزایی که شالوده بنای رفیع شاکله فرهیخته و آرمان گرای ایران اسلامی میباشد با دستان گرم شما معلمان و اساتید نمونه و دلسوز جاودانه خواهد درخشید . فلذا در این مقال، فرصت را مغتنم شمرده و 12 اردیبهشت، روز استاد را به شما آموزگاران فرزانه و دانش پژوه تبریک و شادباش عرض نموده و توفیق و کامیابی روزافزونتان را از درگاه ایزدی مسئلت مینمایم . 
 


٠٩:١٠ - پنج شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٧٣٩٠    /    تعداد نمایش : ١٨٦خروج
مرکز پزشکی آموزشی در مانی طرفه
آدرس : تهران - میدان بهارستان ,خیابان ابن سینا, روبروی سازمان تبلیغات اسلامی

تلفن :77626550 الی 9
پست الکترونیک :TorfeHospital@sbmu.ac.i
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.