پنج شنبه ١٣ آذر ١٣٩٩ - 
1
 
منو اصلی
عنوان

نوبت دهی تلفنی

77686035

77686025

******سامانه گوياي نوبت دهي تلفني ******* شايان ذکر است جهت رزرو تلفني درمانگاه به صورت گويا باثبت کد ملي و شماره تلفن همراه بيمار، به صورت شبانه روزي امکان پذير مي باشد. *******شماره تماس:  77686035 یا 7768602

صفحه اصلي > توسعه و تحقیقات بالینی > ارتباط با واحد 
 
 

شماره تماس : 02171353244

با توجه به اهمیت تقدیر و تشکر از واحدهای توسعه تحقیقات بالینی در ارزشیابی سالیانه وزارت بهداشت، کلیه مقاله‌ها، پایان‌نامه‌ها و گزارشات پایانی طرح‌هایی که از مشاوره‌های واحد بهره‌مند شده‌اند. الزامی است، در قسمت تقدیر و تشکر نام مرکز را وارد کنند.

نحوه نگارش نام واحد در انتساب سازمانی نویسندگان(Affiliation) و تقدیر و تشکر از واحد به جهت خدمات ارائه شده به شکل زیر می‌باشد:

 

Torfe Clinical Research Development Unit

نحوه نگارش تقدیر و تشکر:

نویسندگانی که از خدمات واحد توسعه تحقیقات بالینی طرفه جهت مشاوره جستجو، ویرایش مقاله و .... بهره‌مند شده‌اند، الزامی است مطابق یکی از الگوهای زیر در مقاله، پایان‌نامه و.. خود، از مرکز توسعه تحقیقات بالینی طرفه، تقدیر و تشکر نمایند.

Acknowledgements: The authors would like to thank Torfe Clinical Research development unit, for ….......... assistance.
 

Acknowledgements: The authors would like to thank Torfe Clinical Research development Unit and Dr/Mrs. /Mr. ...... for editorial/statistical/ search/ assistance.
 

تقدیر و تشکر:
نویسندگان مقاله از واحد توسعه تحقیقات بالینی طرفه و جناب آقای/ سرکار خانم ......... به خاطر مشاوره و همکاری ....... تشکر و قدردانی می نمایند.

 

مرکز پزشکی آموزشی در مانی طرفه
آدرس : تهران - میدان بهارستان ,خیابان ابن سینا, روبروی سازمان تبلیغات اسلامی

تلفن :77626550 الی 9
پست الکترونیک :TorfeHospital@sbmu.ac.i
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.