چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1198
 بازدید امروز : 19
 کل بازدید : 82831
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.15
 

بازدید از مرکز تحقیقات مسمومین توسط جناب آقای دکتر زرقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

 

در 19 بهمن ماه سال جاری، جناب آقای دکتر زرقی معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه، از مرکز تحقیقات مسمومین در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم بازدید به عمل آوردند.   

در این بازدید که با حضور دکتر زرقی معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه، جناب آقای دکتر پژومند و سایر اعضا برگزار شد، دکتر زرقی ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر و تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با اشاره به این مطلب که مراکز آموزشی و درمانی سرشار از داده های بیماران می باشد بر لزوم استفاده از این داده ها ، تبدیل آنها به اطلاعات و استفاده در پژوهش و تولید علم تاکید کرد.

دکتر رزقی در سخنان خود اظهار داشت: معاونت تحقیقات و فن آوری دانشگاه اهتمام ویژه­ای به تحقیقات بالینی دارد و در راه حمایت از این پژوهشها از هیچ حمایت و کوششی دریغ نخواهد کرد . همچنین ایشان آمادگی حمایت  از طرح­های پژوهشی و پژوهشگران در راستای تولید علم و افزایش انتشارات علمی دانشگاه از جمله مقالات، کتب و دستورالعمل­های درمانی ( گایدلاینها ) و برگزاری کارگاه های پژوهشی را اعلام داشتند.

در این بازدید اعضای مرکز ضمن ارائه دستاورد های مرکز در طی سال، به بیان مشکلات و کمبودهای مرکز پرداختند و اظهار امیدواری کردند که با راه اندازی سامانه ثبت اطلاعات در آینده، افق جدیدی در فعالیت های تحقیقاتی این مرکز  مشاهده خواهد شد.

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.