دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
تقویم
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تبریک سال نو تحصیلی

قابل توجه دانشجویان گرامی

 1.    آگاهی از، و عمل به آیین نامه ها و مقررات آموزشی و پژوهشی به نفع شماست (کلیه آیین نامه های ضروری در سایت گروه، دانشکده و دانشگاه موجود می باشد).
2.    به برنامه درسی پیشنهادی و یادآوری خلاصه مقررات ذیل برنامه هر نیمسال توجه ویژه داشته باشید (این برنامه ممکن است با توجه به شرایط هر نیمسال دچار تغییرات جزیی شود).
3.    به اعلانات نصب شده روی تابلو و سایت گروه به آدرس  http://msp.sbmu.ac.ir/index.jsp?siteid=295  به صورت مستمرتوجه فرمایید.
4.    درخواست های خود را در چارچوب مقررات به صورت کتبی به منشی گروه، سرکار خانم جبلی، تحویل فرمایید (در صورت ارجاع درخواست به شورای گروه، این شورا به طور معمول هر سه شنبه اول هر ماه جلسه خواهد داشت).
5.    برای مشورت در زمینه مسایل آموزشی و پژوهشی می توانید با اساتید راهنمای آموزشی خود و یا کارشناس آموزشی – پژوهشی گروه، سرکار خانم وزیری، مشورت فرمایید.
6.    برای استفاده از امکانات اتاق های دانشجویی و آزمایشگاه ها با مسوول آزمایشگاه ها، سرکار خانم مهندس جلالی، هماهنگ فرمایید.

7.    ساعات کلاسی اعلام شده از طرف گروه را می توانید با موافقت کلیه دانشجویان و استاد مربوطه و با هماهنگی با منشی گروه تغییر دهید.


٠٩:١٦ - شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٦٧٣٩٥    /    تعداد نمایش : ١٣٤خروج
سایر پیوندها
دانشکده پزشکی 

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

کتابخانه دانشکده پزشکی

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
 
 دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی -دانشکده پزشکی
گروه مهندسی و فیزیک پزشکی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی-دانشکده پزشکی - طبقه همکف-گروه مهندسی و فیزیک پزشکی

تلفن : 22439941- 021

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.