شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین نشست هم اندیشی رابطین خواهر کانونها با مسئولین بسیج جامعه پزشکی دانشگاه برگزار شد

 

معارفه مدیر واحدجامعه زنان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه/ نگاهی نو به سبک زندگی زنان در جامعه با حضور فعالان حوزه زنان/ اقدامات اولیه جهت تدوین برنامه سالانه بسیج جامعه پزشکی دانشگاه

 

 

 

 

اولین نشست هم اندیشی رابطین خواهر کانون های بسیج جامعه پزشکی دانشگاه با حضور رئیس مرکز بسیج جامعه پزشکی، مدیر واحد جامعه زنان بسیبج جامعه پزشکی، مسئول مرکز زنان و خانواده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، مسئول واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  و سایر مسئولان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای این نشست با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر و به منظور تقدیر از فرزندان پرسنل که در ماه مبارک رمضان به انجام عبادات و فرائض پرداخته بودند به صورت نمادین وبه رسم یادبود هدایایی توسط مسئولین بسیج جامعه پزشکی ونهاد نمایندگی مقام معظم رهبری اهداء گردید.

در ادامه این نشست که با هدف سازماندهی هر چه بهترکانون ها و معارفه مسئول جدید واحد خواهران بسیج جامعه پزشکی دانشگاه تشکیل شد دکتر بلادیان ضمن تقدیر از مسئولین پیشین این حوزه  با مرور اهمیت و تأثیر گذاری زنان در پیشرفت و تعالی جامعه بر تلاش همه جانبه برای ارتقاء سطح زندگی زنان در بسیج جامعه پزشکی دانشگاه تأکید نمودند . ایشان در ادامه ضمن معرفی خانم صمدی به عنوان مدیر جامعه زنان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه از همه رابطین دعوت به عمل آوردند که در این مسیر تازه در دانشگاه،  همراهی نمایند.

درادامه این نشست خانم صمدی ضمن خوش آمدگویی به رابطین گفت: در این عرصه  پر تلاطم هیچ هدفی به ثمر نمی نشیند مگر با همدلی و همیاری همه شما فعالان عرصه فر هنگی

وی افزود: نقشه راه را بر 3 محور اساسی زندگی فردی، منش اداری و بینش سیاسی  پایه گذاری میکنیم.

 

خانم صمدی در ادامه افزود: مناسبت ها، اردوها، همایش ها، حلقات صالحین و سمینارها و.  بعنوان قالب های فرهنگی مطرح هستند لیکن در رساندن پیامهای فرهنگی به مخاطبان ؛ طراحی پیامهای فرهنگی اهمیت ویژه داشته و باید به نکات بسیاری توجه کنیم .

 

 ایشان اضافه کرد پیشنهاد می کنم با تشکیل کارگروه های تخصصی از همه کانونها  در موضوعات مختلف  برای طراحی و اجرای برنامه های مشترک در سطح دانشگاه استفاده نماییم. این سبک می تواند میزان استفاده ازخرد جمعی  را بالا برده و میزان مشارکت در برنامه های فرهنگی بسیج را افزایش دهد .

 

در این نشست موضوع نگاهی نو به سبک زندگی زنان در جامعه توسط خانم عابدینی مسئول مرکز زنان و خانواده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ارائه گردید که مورد استفبال حاضرین قرار گرفت .

درخلال این نشست گروه های ستادی بسیج جامعه پزشکی از جمله سمن ها ، طرح جهادی شهید دکتر رهنمون و فرهنگی نیز به ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداختند .