دوشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها)

دیدار مربیان و سرگروه ها حلقه صالحین با استاد اخلاق آیت الله قرهی

این دیدار روز دوشنبه ۱۴  اسفند  و در آستانه  میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها )  و با حضور ۳۰۰ نفر از مربیان و سرگروه ها و اعضای حلقه های صالحین بسیج  جامعه پزشکی در مسجد المهدی َ(عج)  حیمیه تهران برگزار گردید.

این مراسم با قرائت کلام الله مجید و ذکر مناقب و مدیحیه سرایی حضرت زهرا سلام الله علیها آغاز شد.

در این مراسم آیت ا.. قرهی  استاد اخلاق و از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و دارای دکترای فلسفه و موسس حوزه علمیه امام مهدی (عج) تهران، نکات مهمی را راجع به اخلاق اسلامی بیان فرمودند ایشان دو صفت یاد خدا و دوری از کبر و غرور را زمینه ساز پیشرفت و تکامل دانستند که خیر دنیا و آخرت را به دنبال خواهد داشت و همگان را به توجه هر چه بیشتر و توسل و ارتباط با امام عصر (عج) توصیه نمودند و تاکید کردند ایشان حاضر و ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند.

حجت الاسلام برزگر مدیریت تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ  نیز در این مراسم با اشاره به این فرمایش مقام معظم رهبری در مورد حلقات صالحین که میفرمایند : این حلقات صالحین از کار های خوب و برجسته بسیج است که روز به روز باید از لحاظ کمی و کیفی تکمیل تر گردد این فرمایش را در حقیقت مسئولیتی خطیر بر دوش همگان دانستند و خواستار کیفی سازی با محتوای قرآن ، احادیث ، اخلاق و احکام پزشکی گردیدند .

 

 


١١:٢٠ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩١١٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٧٤خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 


دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - میدان شهید شهریاری بلوار دانشجو - خیابان شهید اعــرابی ستاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی - ساختمان شماره 2 طبقه 1
  تلفکس : 02122439827                   پست الکترونیک: basijmed@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.