دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان مفید

اولین نشست سرحلقه های صالحین بسیج جامعه پزشکی دانشگاه در سال جدید برگزار شد

این نشست با حضور حجت الاسلام برزگز مسئول تربیت و آموزش سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ ، دکترجوانمرد رئیس مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه و دکتر ایمان زاده رئیس بیمارستان مفید و جمعی از سرحلقه های صالحین  کانونهای تابعه برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام برزگر مسئول تربیت و آموزش سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ ضمن تقدیر از سرحلقه ها و مربیان صالحین بسیج جامعه پزشکی دانشگاه به برنامه ها و اولویت های سال 97 اشاره نمود . سپس دکتر تقدیری از اساتید و پیشکسوتان بسیج جامعه پزشکی بیمارستان به عنوان همرزم سردار شهید همدانی با ذکر خاطراتی از ایشان فضای جلسه را با یاد و خاطره شهدا معنوی و نورانی نمودند .

در ادامه دکتر جوانمرد رئیس مرکز  بسیج  جامعه پزشکی دانشگاه  ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان وبا اشاره به نزدیکی ایام ماه مبارک رمضان این روزها را فرصت مناسبی جهت ایجاد آمادگی رو حی و معنوی برای ورود به ماه مبارک رمضان دانست.  ایشان  ضمن اشاره به نام گذاری سال نودو هفت  توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی  و با تحلیلی از مسائل روز منطقه و شرایط ویژه کشور به تبیین سخنان و رهنمود های رهبر معظم انقلاب پرداختند و پیروزی را نتیجه  قطعی مقاومت بیان نمود .                            

در انتهای  جلسه  دکتر ایمان زاده ریاست بیمارستان مفید ضمن حضور در جمع بسیجیان و سرحلقه های صالحین حضور در این این جلسه را با وجود برنامه ها و فشردگی کارهای بیمارستان با ارزش  مفید و باعث افتخار دانست . و ضمن اشاره به شرایط دشوارکشور به خصوص وضعیت اقتصادی همکاری ویاری  بسیج  جامعه پزشکی را جهت عبور از مشکلات لازم و ضروری دانست .


١١:٢٨ - دوشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦١٨٦١    /    تعداد نمایش : ١٤٧٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 


دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - میدان شهید شهریاری بلوار دانشجو - خیابان شهید اعــرابی ستاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی - ساختمان شماره 2 طبقه 1
  تلفکس : 02122439827                   پست الکترونیک: basijmed@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.