پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩ - 
1 2
 
شهادت مظلومانه حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع) را تسلیت عرض می نماییم
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار مراکز > اخبار ریاست 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه

تفاهم نامه همکاری مشترک مابین دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و سازمان بهزیستی کشور امضا شد/ارائه خدمات مرکز جامع خدمات ژنتیک دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به سازمان بهزیستی

 در راستای ارائه خدمات بالینی، مشاوره ای ژنتیک و آزمایشگاهی به خانواده های نیازمند تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور، تفاهم نامه  همکاری مشترک مابین مرکز جامع خدمات ژنتیکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و سازمان بهزیستی امضا شد.
 با توجه به زمینه های علمی مشترک و به منظور گسترش همفکری و همکاری های پژوهشی و تشخیصی و مشاوره ای ژنتیک، به مددجویان سازمان بهزیستی تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و سازمان بهزیستی  کشور توسط دکتر پیوندی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و دکتر محسنی بندپی رییس سازمان بهزیستی به امضا رسید.

بنا براین گزارش  از جمله تعهدات دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی می توان ارائه خدمات تشخیصی و مشاوره ای ژنتیک با بهترین کیفیت و کمترین زمان، بر اساس تعرفه های مصوب وزارت بهداشت به افراد معرفی شده از طرف سازمان و اعمال تخفیف مورد توافق به تمامی افراد ی که کتبا از سوی سازمان معرفی می شوند اشاره کرد.

معرفی کتبی مددجوبان جهت استفاده از خدمات مرکز، که در آن نوع خدمت درخواستی و میزان تخفیف مورد نظر جهت ارائه به مددجو ذکر شده است و تقبل کلیه هزینه های مربوط به تخفیف های خدمات انجام شده براساس لیست تهیه شده توسط مرکز جامع مطابق تعهدهای قرار دادهای مربوطه نیز از جمله تعهدات سازمان بهزیستی کشور خواهد بود.

همچنین هریک از طرفین یک نفر را بعنوان نماینده جهت پیگیری و هماهنگی های بعدی معرفی و طرفین موافقت کردند در خصوص خدمات مورد توافق دراین تفاهم نامه حداکثر یک ماه بعد از امضای این تفاهم نامه قراردادهای مربوطه را تنظیم کنند.

بر اساس این تفاهم نامه هر یک از طرفین مجاز هستند در صورت تمایل به قطع همکاری موضوع را از یک ماه قبل به طرف مقابل اعلام نمایند و در صورت فسخ قرارداد تمامی تعهداتی که در طی دوره همکاری برای بیماران صورت گرفته باید توسط طرفین انجام پذیرد.

گفتنی است مدت تفاهم نامه از اول مهرماه سالجاری تا 31 شهریورماه سال 1396 به مدت یکسال خواهد بود.

 

 

 


١٧:٠٢ - چهارشنبه ٧ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٣٦٨٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir