صفحه اصلي > اخبار 
 


بازدید شبانه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شمیرانات از بازار تجریش
سرپرست و کارشناسان مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شمیرانات در ساعات پایانی شب 29 فروردین ماه از بازاز تجریش بازدید و مشکلات بهداشتی موجود در محدوده مذکور را مورد پایش و ارزیابی قرار دادند.
 ١٣٩٧/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب مقام نخست آزمون بهورزی سال 96 توسط همکاران شبکه بهداشت پیشوا
شبکه بهداشت و درمان پیشوا در راستای تحقق اهداف عالیه بهداشتی، بار دیگر موفق به کسب رتبه نخست و دیگر رتبه های برتر آزمون بهورزی سال 96 دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد.
 ١٣٩٧/٠٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه‌اندازی سیستم راستی آزمایی خدمات ثبت شده در سامانه سیب از ابتدای سال جاری
اولین نشست مدیران شبکه ها و روسای مراکز معاونت امور بهداشتی دانشگاه در سال 97، باحضور معاون امور بهداشتی دانشگاه، معاونین فنی و اجرایی، مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت، 26 فروردین ماه در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی برنامه های هفته ملی جوان در شبکه بهداشت شمیرانات
واحد جوانان شبکه بهداشت و درمان شمیرانات با توجه به بزرگداشت هفته ملی جوان با "شعار شاد زیستن را تجربه کنیم"، نشستی را با هدف تامین، حفظ و ارتقای سلامت جوانان در کلیه ابعاد جسمی روانی اجتماعی با مشارکت کلیه ذینفعان درون و برون سازمانی، برگزار کرد.
 ١٣٩٧/٠٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترک شبکه بهداشت شمیرانات با شهرداری منطقه 1
28 فروردین ماه نشستی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شمیرانات و معاون امور اجتماعی و فرهنگی و رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه یک برگزار و تفاهم نامه مشترکی منعقد شد.
 ١٣٩٧/٠٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>