صفحه اصلي > اخبار 
 


کلاس "احیای قلبی- ریوی" در بیمارستان امام حسین (ع) برگزار شد
به همت واحد آموزش و توسعه کارکنان بیمارستان امام حسین (ع)، کلاس"احیای قلبی- ریوی" ویژه کلیه کارکنان پیراپزشکی این مرکز 28 خردادماه برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٤/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
"تغذیه و توسعه پایدار با تاکید بر نقش زنان و سازمان های مردم نهاد" محور سومین تریبون غذا
سومین تریبون بحث غذا و تغذیه با عنوان" تغذیه و توسعه پایدار با تاکید بر نقش زنان و سازمان های مردم نهاد" ، سه شنبه 29 خردادماه در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٤/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو هیات علمی دانشگاه خبر داد: به‌کارگیری سلول‌های بنیادی و طب بازساختی در بیماری‌های عضلانی
اولین "سمپوزیوم بیماری های عضلانی، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی انجمن طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران"، با همکاری ستاد سلول های بنیادی ریاست جمهوری و بیمارستان شهید مدرس، پنجشنبه 31 خردادماه برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٤/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی مهارت ها و راهکارهای" مقابله با استرس"در بیمارستان شهدای تجریش
کنفرانس یک روزه ارتباط موًثر "مهارت مقابله با استرس"، چهارشنبه 22 خردادماه باحضور جمعی از همکاران مرکز شهدای تجریش در این مرکز برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٤/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای خون؛ اقدامی برای گسترش همبستگی است
هر سال روز 14 ژوئن، روز جهانی اهداء خون در سراسر دنیا گرامی داشته می شود. این امر فرصتی است برای قدردانی از داوطلبان اهداء خون که بدون هیچ چشم داشتی موجب نجات جان افراد دیگر می شوند. این روز همچنین موقعیتی است برای افزایش آگاهی آحاد جامعه نسبت به نیاز مبرم به اهداء منظم خون هم به لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی جهت اطمینان از ایمنی خون و فرآورده های آن برای بیماران نیازمند.
 ١٣٩٧/٠٣/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>