صفحه اصلي > اخبار 
 


وبینار تراوایی حقوق و اخلاق پزشکی برگزار می شود
سومین وبینار از سلسله وبینارهای تخصصی حقوق و اخلاق در سلامت دوشنبه ششم بهمن ماه 99 برگزار می شود.
 ١٣٩٩/١١/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دو تکنیک طلایی برای حفظ آرامش در روزهای کرونایی
همه ما در ماه های اخیر، با وجود رد پای کرونا در زندگی روزمره مان، کمابیش استرس را تجربه کرده ایم، استرس باعث ایجاد تنش در ذهن و بدن می شود، اما به دست آوردن مهارت کافی در تکنیک های تنفس های عمیق و آرام سازی می تواند به شکل چشمگیری در کاهش این تنشها اثرگذار باشد.
 ١٣٩٩/١١/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جایش اینجا نیست...
«ماسک» که نزدیک به یک سال است به عنوان یکی از ملزومات زندگی روزمره به جز جدایی ناپذیر چهره شهروندان تبدیل شده است، بنابر نتایج تحقیقات علمی نقش بسیار موثری در شکستن زنجیره انتقال کرونا دارد؛ اما علی رغم توصیه های بهداشتی همچنان بسیاری از افراد در نگهداری و استفاده از این وسیله بهداشتی نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند. در این گزارش تصویری نگاهی انداختیم به برخی سهل انگاری های شهروندان در استفاده از ماسک.
 ١٣٩٩/١١/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ایستگاه پیوند عضو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، زندگی ادامه دارد
کمتر کسی ممکن است با مفهوم اهدای عضو و شعار "اهدای عضو، اهدای زندگی" بیگانه باشد، بخششی که یک پایان تلخ را به آغازی شیرین تبدیل می کند و سهم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این فرهنگ سازی را نمی توان نادیده گرفت.
 ١٣٩٩/١١/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقات ورزشی دهه فجر ویژه کارکنان دانشگاه برگزار می شود
مدیریت تربیت بدنی دانشگاه از برگزاری مسابقات ویژه ایام مبارک دهه فجر ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می شود.
 ١٣٩٩/١١/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>